Резюме від 22 травня 2018 PRO

Поздняков Андрій Миколайович

Генеральний директор, CEO

Повна зайнятість.

Дата народження:
13 травня 1974 (44 роки)
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Виконавчий директор

з 11.2017 по нині (6 місяців)
ТОВ "Авангард", Київ (промисловість та виробництво)

Виконавчий директор

з 03.2016 по 07.2017 (1 рік 4 місяці)
Квадро Интернешенл, Київ (промисловість та виробництво (http://www.sherp.ca))

Досягнення:
•Створенне на 100% українське виробництво трансмісійних агрегатів для спеціальної автомобільної техніки (всюдихід "Sherp").
•Збільшення обсягів виробництва всюдиходів “Sherp” з 1 до 17 на місяць.
Обов'язки:
•Керівництво проектом організації українського виробництва трансміссійнних агрегатів для спеціальної автомобільної техніки (всюдихід "Sherp").
•Загальне керівництво операційною діяльністю підприємства.

Військовослужбовець

з 08.2014 по 09.2015 (1 рік 1 місяць)
Збройні Сили України, Київ (Охрона та безпека)

Генеральний директор

з 02.2009 по 11.2013 (4 роки 9 місяців)
ТОВ "Агрекс", Донецьк (Агропромисловий комплекс (http://agrex.com.ua))

Досягнення:

Реструктуризація з метою оптимізації діяльності групи компаній в агропромисловому секторі;
Доведення завантаження виробничих потужностей до 100% (переробка сировини в обсязі понад [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація») тон);
Забезпечення входження виробничого підприємства групи в число 30-ти найбільших виробників в країні;
Збільшення обсягів закупівлі сировини, виробництва та реалізації готової продукції в об'ємі понад 120 млн. дол. США на рік.

Обов'язки:

Забеспечення та контроль за виконанням стратегічних планів діяльності групи підконтрольних підприємств.
Контроль та організація операційної діяльності суміжних виробництв, координація роботи виробничих та комерційних підприємств.
Контроль за формуванням та виконанням річних і місячних планів з продажу та з виробництва.
Організація збуту і планування діяльності, маркетингові дослідження, формування клієнтської бази підприємства.
Оптимізація товарно-сировинних потоків, цін, структури сировини і матеріалів, джерел поставки, логістичних схем, платежів, оцінка впливу зазначених факторів на ефективність виробництва і просування продукції.
Організація планування, розробки та реалізації проектів модернізації виробництва, впровадження нових технологій і освоєння нових видів продукції.

Генеральний директор

з 07.2002 по 11.2008 (6 років 4 місяці)
ПАТ "Донбасскабель", Донецьк (Виробництво та реалізація кабельно-провідникової продукції)

Досягнення:

Виведення підприємства зі стану збитковості та технічної відсталості;
Організація повного бізнес-циклу кабельного виробництва;
Доведення підприємства до рівня 3-го підприємства в країні за загальними обсягами виробництва (понад 100 млн. дол. США на рік) і прибутковості;
Доведення підприємства до рівня 1-го підприємства в країні за обсягами виробництва кабельно-провідникової продукції з використанням гумово-технічних технологій.

Обов'язки:

Організація розробки стратегічного плану розвитку підприємства. Забеспечення та контроль за виконанням стратегічного плану розвитку підприємства.
Організація операційної діяльності виробництва, координація виробничих підрозділів. Формування річних і місячних планів виробництва, контроль над технологічними процесами, організація роботи цехів основного і допоміжного виробництв. Організація та координація роботи підрозділів в рамках технічних нарад для вирішення поточних і перспективних виробничих, технологічних і технічних питань.
Розробка фінансової стратегії і фінансової структури, організація взаємодії фінансових служб з комерційними та виробничими. Аналіз фінансово-господарської діяльності, консолідація управлінської та фінансової звітності, оптимізація витрат і податків, оптимізація собівартості. Постановка процесу бюджетування, формування бюджетів, консолідований бюджет, контроль виконання бюджетів.
Розробка та впровадження системи критеріїв оцінки економічної ефективності підрозділів підприємства. Впровадження цієї системи, подальший контроль показників.
Організація збуту і планування діяльності комерційних підрозділів, маркетингових досліджень, формування клієнтської бази підприємства, збільшення обсягів продажів. Оптимізація товарно-сировинних потоків, цін, структури сировини і матеріалів, джерел постачання, логістичних схем, платежів, оцінка впливу зазначених факторів на ефективність виробництва і просування продукції.
Організація планування, розробки та реалізації проектів модернізації виробництва, впровадження нових технологій і освоєння нових видів продукції. Розробка та впровадження нормативно-технологічних карт.


Освіта

Swiss Business School

Executive Business Administration, Executive MBA, Цюріх

Вища, з 09.2001 по 09.2003 (2 роки)

Донецькій Державний Університет

Економіко-правовий, правознавство, Донецк

Вища, з 09.1991 по 07.1996 (4 роки 10 місяців)


Знання мов

  • Українська — експерт
  • Російська — експерт
  • Англійська — середній

Додаткова інформація

РЕЗУЛЬТАТИ ТА ДОСЯГНЕННЯ

Організація повного бізнес-циклу кабельного виробництва, виведення підприємства зі стану збитковості та технічної відсталості, доведення підприємства до рівня третього підприємства в країні за загальними обсягами виробництва і прибутковості і першого місця по виробництву кабельно-провідникової продукції з використанням гумово-технічних технологій.
Реструктуризація з метою оптимізації діяльності групи компаній в агропромисловому секторі виробництва соняшникової олії. Доведення завантаження виробничих потужностей до 100%. Забезпечення входження виробничого підприємства групи в число 30-ти найбільших виробників в країні.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: