Резюме від 15 березня 2018 PRO

Зубченко Алена

Юрист, адвокат, 15 000 грн

Повна зайнятість.

Дата народження:
2 грудня 1987 (30 років)
Місто:
Харків


Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Старший юрист, керівник практики інтелектуальної власності

з 01.2015 по 12.2017 (2 роки 11 місяців)
Юридична компанiя, Одеса (Консталтинг)

Виконання претензійно-позовної роботи, необхідної для захисту інтересів та відновлення порушених прав клієнтів, у тому числі з залученням інструментів з реалізації приписів кримінального процесуального законодавства України; представництво інтересів у судах всіх спеціалізацій та інстанцій (переважно господарські та адміністративні суди); складання типових форм договорів (поставка, оренда, підряд тощо), узгодження умов договорів з представниками контрагентів, забезпечення наявності в договорах умов, необхідних для ефективного захисту клієнта у випадку порушень зобов'язань з боку контрагентів; здійснення комплексного юридичного аналізу правовідносин, необхідного для надання юридичних висновків клієнтам щодо найефективніших алгоритмів вирішення поставлених завдань у різних галузях права; розробка правових позицій; складання процесуальних, роз'яснювальних, інформаційних та аналітичних документів високого рівня складності; виконання аналізу, впорядкування та забезпечення ефективного застосування норм права, з дотриманням правових позицій, викладених у постановах вищих судових інстанцій, та посиланням на судову практику; робота в сфері корпоративного права; реєстрація прав на об'єкти інтелектуальної власності; участь у переговорах з клієнтами.

Юрист

з 07.2014 по 11.2014 (4 місяці)
Иголан, Київ (Консалтинг)

Складання та подання претензій, заперечень, клопотань, позовів та будь-яких інших документів правового характеру з метою забезпечення позитивного вирішення питань, з якими звертаються клієнти до юридичної фірми (переважно оскарження актів органів ДФС); захист інтересів клієнтів в судах всіх спеціалізацій та інстанцій; представництво інтересів клієнтів у відділах Державної виконавчої служби України як з боку стягувача, так і боржника; надання консультацій, складання юридичних висновків, юридичне супроводження процесів, необхідних для забезпечення виконання поставлених задач.

Юрисконсульт

з 02.2012 по 09.2013 (1 рік 7 місяців)
Аси-ойл, Донецьк (Роздрiбна торгiвля пальним)

Забезпечення комплексного правового обслуговування діяльності підприємства, що займається роздрібним продажем пального (мережа АЗС); розгляд матеріалів з правових питань, які надходять від юридичних та фізичних осіб (у т. ч. споживачів), готування відповідних пропозицій, висновків для керивництва підприємства, відповідей на запити вищеозначених осіб; здійснення претензійно-позовної роботи, представництво у встановленому законодавством порядку інтересів підприємства в судах (господарські, адміністративні, цивільні, трудові спори); юридичне супроводження кредитування підприємства, перевірка проектів договорів щодо наявності негативних для підприємства умов, доцільності ризиків, проведення переговорів з питань урегулювання розбіжностей під час укладення господарських договорів.

Начальник юридичного вiддiлу

з 05.2011 по 12.2011 (7 місяців)
Топкомплект, Донецьк (Агропромисловий сектор)

Юридичний супровід господарської діяльності групи компаній (до 10); розробка та складання типових форм договорів, внутрішніх документів; проведення реєстраційних дій, пов'язаних зі змінами в установчих документах; юридичне супроводження участі підприємств в державних та місцевих програмах, пов'язаних з розвитком сільськогосподарської діяльності; подання керівництву пропозицій щодо реагування на запити контролюючих органів, складання необхідних відповідей, пошук шляхів для оптимального вирішення поставлених задач.

Провiдний юрисконсульт

з 10.2007 по 04.2011 (3 роки 6 місяців)
Нацiональний стандарт, Донецьк (Банки)

Розгляд матеріалів з правових питань, які надходять від фізичних та юридичних осіб, контролюючих органів, готування відповідних пропозицій, правових висновків, відповідей; юридичний супровiд операцiй з кредитування юридичних осiб пiд заставу, у т. ч. iпотечне кредитування; складання юридичних висновкiв щодо наданих для оформлення кредитування документiв; правове забезпечення проведення перевірок контролюючими органами, участь при проведенні оперативно-розшукових дій (обшук, виїмка); правове забезпечення відкриття мережі банківських відділень, а згодом - їх поступове закриття у зв'язку з проведенням ліквідаційної процедури банку; претензійно-позовна робота, участь в судових засіданнях.


Освіта

Iнститут iнтелектуальної власностi

Iнтелектуальна власнiсть, Київ

Вища, з 09.2011 по 06.2013 (1 рік 9 місяців)

НЮАУ iм. Ярослава Мудрого

Господарсько-правовий, Харків

Вища, з 09.2005 по 03.2011 (5 років 6 місяців)


Професійні навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    досвідчений користувач ПК

Додаткова інформація

Адвокат.
Вільно володію українською, російською мовами, а також англійською мовою – на рівні вище середнього.
За необхідністю володіння іноземними мовами (в т.ч. французька) може бути значно підвищене в стислі терміни.
Робота з ПК (в системі ЛІГА:ЗАКОН, програмами Microsoft Office, в мережі Internet, з електронною поштою) на рівні досвідченого користувача.

Особисті якості:
Маю високій ступінь відповідальності за підконтрольними справами; уважна, прискіплива; кожний виконаний мною документ завжди приємно та зрозуміло читати; націлена на високі результати, цікаву складну роботу; маю невичерпне бажання поглиблювати знання в сфері юриспруденції та здобувати новий досвід. Вважаю, що здорові амбіції сприяють самовдосконаленню та реалізації найскладніших завдань.
Шукаю цікаву роботу з достойною заробітною платою та подальшою перспективою її збільшення, з можливістю професійного зростання в команді професіоналів своєї справи.

Телефон - [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
e-mail: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: