Резюме від 6 грудня 2017

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/2551309/

Главный бухгалтер

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Місто:
Львів

Контактна інформація

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Професійні навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    Користування ПК – вільно: 1С 8.2, 7.7, Excel, Access, Word, Клієнт-банк,
    ЛІГА: Закон, БЕСТ ЗВІТ + , M.E.DOC та інші.

Додаткова інформація

Головний бухгалтер

Валентина Тимофіївна

Ціль: отримати роботу, котра дозволила б реалізувати мої професійні здібності, використати накопичений досвід, вдосконалити та отримати нові знання, отримуючи від цього матеріальне і моральне задоволення.

Освіта: вища економічна: 1994 – 1997 р.р. Львівський державний університет. - Спеціальність: “Бухоблік та аудит”. - Кваліфікація: спеціаліст з економіки.

Досвід роботи: більше 15 років головним бухгалтером.
Функціональні обов’язки : забезпечення організації і ведення бухгалтерського, складського та податкового обліків на підприємствах оптової та роздрібної торговлі, послуг та виробництва; податкове планування; оптимізація податкових зобов’язань; точний облік результатів господарсько-фінансової діяльності згідно з встановленими правилами; складання бухгалтерських звітів і балансів, іншої бухгалтерської звітності; нарахування і своєчасне перерахування податків і платежів до бюджету, участь у роботі юридичної служби; контроль за дотриманням встановлених правил оформлення, приймання і видачі товарів і ТМЦ. Проведення економічного аналізу госп.-фін. діяльності підприємства за даними бухгалтерського обліку і звітності з метою виявлення внутрішньогосподарських резервів, здійснення режиму економії і заходів щодо вдосконалення документообороту, проведення інвентаризації коштів, товарно-матеріальних цінностей, розрахунків і платіжних зобов’язань, забезпечення керівників, інвесторів, аудиторів, та інших користувачів бух. звітності достовірною бухгалтерською інформацією з відповідного напрямку обліку, підготовка даних за відповідними ділянками бухгалтерського обліку для складання звітності.
Облік результатів діяльності у приватних підприємців.

Є досвід організації роботи на новостворених підприємствах, практичний досвід керівництва колективом бухгалтерії та проходження податкових перевірок, досвід впровадження автоматизації бухгалтерського обліку.

Знання іноземних мов: англійська мова – Pre-Intermediate, польська мова - вільно.
Вільно володію українською та російською мовами.

Користування ПК – вільно: 1С 8.2, 7.7, Excel, Access, Word, Клієнт-банк, ЛІГА: Закон, БЕСТ ЗВІТ + , M.E.DOC та інші.

Додаткові відомості: вивчаю психологію та вдосконалюю рівень свого володіння іноземними мовами.
Особисті якості: відповідальна, вмію швидко приймати рішення, уважно вислухати та знайти спільне рішення, комунікабельна та коректна в стосунках. Вмію планувати свій робочий день і виконувати завдання з врахуванням їх пріоритетності. Здатна до аналізу і швидкого навчання. Без шкідливих звичок.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: