Не знаєте, як знайти роботу? З нашою суперінструкцією ви зможете все!

Резюме від 18 липня 2018 PRO

Присяжнюк Софія Юріївна

Домашній вихователь, аніматор, 4 000 грн

Неповна зайнятість, дистанційна робота.

Дата народження:
2 липня 1983 (35 років)
Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Вихователь

з 08.2008 по 06.2013 (4 роки 10 місяців)
ДНЗ № 33, Львів (дошкільна освіта)

Виконувала обов'язки вихователя у ясельній групі розробляла, та проводила заняття, складала плани занять, приймала участь у дитячих ранках, святах, виставах, допомагала ставити сценки. Працювала аніматором при церкві організовувала різні рухливі ігри для школярів молодших класів на літніх канікулах.


Освіта

ЛНУ ім. І Франка

Іноземних мов, французька філологія, Львів

Вища, з 09.2001 по 06.2007 (5 років 9 місяців)


Професійні навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    Впевнений користувач ПК. Можу набирати тексти, та конспекти у програмі Word.

Знання мов

  • Французька — експерт

Додаткова інформація

Жінка 34-х років шукає роботу домашнього вихователя, особи яка супроводжує дитину на різні гуртки, секції, гувернантки, дитячого аніматора так як проводила ранки та свята у дитячому дошкільному закладі. 5 років працювала у дитячому садочку вихователем. Вища філологічна освіта. Маю достатній досвід роботи у декількох сім'ях. Доглядала дітей віком від 10 місяців до 5 років. На період канікул влітку працювала і у французькій сім'ї, доглядала та навчала 2 діток віком 11 місяців та 4 років. Дуже люблю дітей. Акуратна, порядна, відповідальна, пунктуальна та неконфліктна. Маю хороший підхід до дітей, уважна. Використовую ігрове навчання, навчаю дітей англійської, польської а також при бажанні і французької мови, також використовую різні ігрові методики у вигляді пісень, віршів, та дитячих потішок, використовую методику Монтессорі. При навчанні використовую і творчі заняття такі як: аплікація та ліплення, поєдную і природній матеріал у заняттях з аплікації, займаюся різними пальчиковими гімнастиками, розвиваю дрібну моторику у дітей, залучаючи різні вправи . Старших дітей навчаю рахувати, писати, та читати. Допомагаю виконувати домашні завдання якщо дитина шкільного віку. Залучаю рухливі та сюжетно - рольові ігри на повітрі та удома.На даний момент знаходжусь в декреті шукаю роботу на 3 години 3 рази на тиждень у вівторок середу та пятницю з 15 до 18 або з 16 до 19 години так як маю синочка 11 місяців, на грудному вигодовуванні. Часткова зайнятість. Бажано район Франківський або недалеко від мене.
Якщо з дитиною просто побавитись, погодувати, почитати казки, навчати різним потішкам, віршикам, рухливим іграм та вправам на моторику рук, пальчиків, тоді година роботи коштує 40-45 грн. Година роботи коштує 50 грн. так як використовую свій матеріал: кольоровий принтер, папір, клей, пластилін, фарби, кольоровий папір, різні заготовки логічних завдань та ін. Якщо займатися суто вивченням англійської, чи французької мови, тоді година роботи коштує 75 грн. Якщо це просто прогулянка тоді година роботи коштує 32 грн. Час від часу купую своїм вихованцям різні книжечки на розвиток, та творчість, або для вивчення мови. Звертайтеся, телефонуйте з радістю допоможу.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: