Резюме від 24 лютого 2017

Марітчак Світлана Тарасівна

Юрист, 8 000 грн

Повна зайнятість, неповна зайнятість.

Вік:
28 років
Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Провідний юрисконсульт

з 08.2015 по нині (3 роки 2 місяці)
Державне підприємство "Арена Львів", Львів (Організація спортивних та розважальних заходів)

Розробляю та беру участь у розробленні документів правового характеру на підприємстві. Беру участь у підготовці висновків щодо правових питань, які виникають у діяльності підприємства, проектів нормативних актів, а також у розробленні пропозицій для удосконалення діяльності підприємства. Контролюю своєчасність подання довідок, розрахунків, пояснень та інших матеріалів для підготовки відповідей на претензії. Представляю підприємство в усіх органах державної влади. Аналізую і узагальнюю результати розгляду претензій, позовів, а також вивчаю практику укладання і виконання договорів з метою розроблення відповідних пропозицій для усунення виявлених недоліків і поліпшення господарсько-фінансової діяльності підприємства. Беру участь у розробленні та здійсненні заходів щодо зміцнення договірної, фінансової і трудової дисципліни. Беру участь у роботі з укладення господарських договорів, підготовки висновків про їх юридичну обґрунтованість, у розробленні умов колективних договорів, а також розгляді питань про дебіторську і кредиторську заборгованість. Веду довідково-інформаційну роботу з питань законодавства і нормативних актів, застосовуючи технічні засоби, а також облік чинного законодавства, інших нормативно-правових актів.

Помічник адвоката

з 02.2014 по 07.2015 (1 рік 5 місяців)
Адвокатське об'єднання "Порадниця", Львів (юриспруденція)

Секретар судового засідання

з 04.2013 по 01.2014 (9 місяців)
Господарський суд Львівської області, (юриспруденція)

Здійснювала судові виклики та повідомлення в справах, які знаходяться у провадженні судді; забезпечувала фіксування судового засідання технічними засобами згідно з Інструкцією про порядок фіксування судового процесу технічними
засобами; вела журнал судового засідання, протокол судового засідання; оформляла матеріали судових справ і здійснювала передачу справ до канцелярії; готувала проекти наказів.

помічник судді

з 09.2012 по 04.2013 (7 місяців)
Франківський районний суд м. Львова, Львів (юриспруденція)

Перебуваючи на державній службі та займаючи дану посаду я здійснювала підбір актів законодавства та матеріалів судової практики, які необхідні для розгляду конкретної судової справи; брала участь у попередній підготовці судових справ до розгляду, готувала проекти запитів, листів, інших матеріалів, пов’язаних із розглядом конкретної справи, проекти судових рішень, інших процесуальних документів, які приймаються суддею або під головуванням судді, виконавчих документів.


Освіта

Інститут післядипломної освіти ЛНУ ім І.Франка

Англійська філологія, Львів
Вища, з 09.2010 по 01.2015 (4 роки 4 місяці)

Львівський національний університет ім. Івана Франка

Юридичний, Львів
Вища, з 09.2007 по 06.2012 (4 роки 9 місяців)

Магістр права


Додаткова інформація

Комунікабельна, стресостійка, відповідальна, пунктуальна.
Знання мов: українська – рідна; російська – вільно; англійська – вільно.
Маю навички з роботою MS Office (Word, Exсel, Access, Power Point, Outlook), Internet (MS Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari) і E-mail (Outlook Express).
Права водія категорії В.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: