Резюме від 30 листопада 2016

Лагошина Яна

Фахівець відділення банку

Повна зайнятість.

Дата народження:
17 серпня 1989 (28 років)
Місто:
Чернігів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Резюме

ПІБ: Лагошина Яна Михайлівна
Дата народження: 17 серпня 1989 р.
Сімейний стан: не заміжня
Контактний телефон: моб.[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Освіта: повна вища
2007-2012р.- Чернігівський державний інститут економіки і управління, фінансово-економічний факультет, спеціальність – банківська справа.

Стаж роботи:
1. 2008-2010р.касир-контролер банку «Демарк».
Основні обов’язки: прийом платежів за комунальні послуги ,обмін валют, обслуговування платіжних карток НСМЕП, розрахунки за кредитами населення, прийом та зарахування торгівельної виручки від юридичних осіб.
2. 2011-2012р. старший касир – контролер банку «Демарк».
Основні обов’язки: обмін валют, виплата та прийом грошових переказів (Юнистрим, Аверс, Контакт, Золота Корона, Анелік, Western Union, Maney Gram), відкриття та закриття операційного дня, формування касових документів у відповідності до вимог інструкції НБУ, формування бухгалтерських документів дня.
3. 2012р.періодично виконувала обов’язки завідуючого відділенням, а також економіста депозитного відділу банку «Демарк».
Основні обов’язки: відкриття, ведення, та закриття депозитних та поточних рахунків в національній та іноземній валютах, нарахування відсотків по вкладам, оформлення клієнтам довіреності та заповіту, видача довідок про залишок на рахунках, контроль за результатами діяльності відділення, організація роботи відділення, контроль касових документів за всіма видами операцій протягом операційного дня, контроль правильності відображення інформації в програмних комплексах з даними первинних документів.
4. лютий - червень 2013р. старший касир банку «Укрсоцбанк».
Основні обов’язки : прийом платежів від населення, прийом торгівельної виручки від фізичних та юридичних осіб, обмін валют, обслуговування грошових переказів, розрахунки за кредитами, обслуговування платіжних карток, видача коштів по грошовим чекам, та ін.
5. 2013-2014р. касир банку «Руский стандарт».
Основні обов’язки: прийом платежів, розрахунки за кредитами, обмін валют, загрузка та вигрузка банкоматів, обробка та формування готівки, купівля та продаж готівки між банками(під час відпустки зав. касою виконувала її обов’язки)
6. березень-червень 2014р. Чернігівський міський центр зайнятості(отримувала допомогу по безробіттю).
7. з липня 2014р. в «Українському професійному банку»

Стаж роботи в банківській сфері: більше 6 років.

Про себе: вільно володію українською та російською мовами, відповідальна, старанна, оперативна, цілеспрямована, комунікабельна, легко навчаюсь, не конфліктна, маю добрі відносини в колективі, находжу спільну мову з людьми.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: