Резюме від 21 вересня 2018 PRO

Крук Олександр Володимирович

Економіст, офіс-менеджер, адміністратор (діловодство), кадровик, 7 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
46 років
Місто:
Здолбунів
Готовий до переїзду в:
Рівне

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Комірник тарованого цементу

з 06.2015 по 10.2016 (1 рік 4 місяці)
"Волинь-Цемент" філія ПАТ "Дикергофф Цемент Україна", Здолбунів (Фасування і збут цементу)

Відвантаження готової продукції самовивозом і вагонами, порядок в складі, вирішення виробничих питань, ведення документації, обліку виробленої та відвантаженої продукції , ревізія в складі готової продукції 2 рази на день (вранці і ввечері), подача звітів керівництву, виведення залишків і супутних матеріалів (мішки, плівка, піддони і т.п.), їх отримання і використання, закриття місяця , робота з программою 1С 8 версія, поштою Outlook , документами Word, Excel, організаційні питання, облік і видача працівникам засобів індивідуального захисту. Мотивація пошуку іншої роботи – тимчасовий характер (сезонний) і невелика заробітна плата. Досягнення - навчання мало тривати 1 місяць, а фактично було 1 тиждень.

Менеджер по документообігу

з 10.2006 по 08.2014 (7 років 10 місяців)
ПП "ПРОНЕТ", Рівне (ІТ -технології)

Ведення документообігу по представництву (Договори, Рахунки, Акти здачі приймання робіт, Акти передачі обладнання, Видаткові накладні, документи по оренді, відрядження, табель робочого часу, оформлення на прийом і розрахунок працівників), прийом і розподіл дзвінків і факсів, електронна пошта , організаційні питання, забезпечення офісу компанії необхідним. Документообіг нашого філіалу в центральному офісі відмічали як зразковий.

Економіст з продажу відділу збуту і маркетингу

з 05.2005 по 10.2005 (5 місяців)
Тзов «Волинь-шифер», Здолбунів (Виробництво і збут шиферу)

Пошук і розширення ринку збуту готової продукції, робота з клієнтами, забезпечення замовлень на шифер, підготовка Договорів на реалізацію нестандартної продукції, виписка і передача рахунків клієнтам, прийом факсів, дзвінків, оформлення документації експортної продукції, розмитнення сировини.

Економіст з планування планово-економічного відділу

з 01.2002 по 05.2005 (3 роки 4 місяці)
ДП «Волинь-шифер» ВАТ «Волинь-цемент», Здолбунів (Виробництво і збут шиферної продукції)

Робота з первинними документами, облік готової і формової продукції, нестандартної продукціїї, облік сировини і матеріалів, ведення накопичувальних документів за місяць, довідки, статистичні данні, планування, робота у складі готової стандартної і нестандартної продукції, обмін бракованої продукції.

Товарознавець

з 06.1998 по 01.2002 (3 роки 7 місяців)
Здолбунівський завод азбестоцементних виробів, Здолбунів (Виробництво і збут шиферу)

Облік формової і готової продукції, сировини, матеріалів, облік і відвантаження некондеційної продукціїї, робота з первинними документами. Робота в складі (контроль за складуванням шиферу, його збереженням і відвантаженням) стандартної і нестандартної продукції, перевірка обліку лабораторії, накопичувальні документи за місяць, довідки.

Комірник

з 02.1998 по 06.1998 (4 місяці)
Здлобунівський завод азбоцементних виробів, (Збут шиферу)

Відвантаження готової і нестандартної продукції самовивозом, облік документів. З новим складом працівників навели ідеальний порядок на самовивозі шиферу і припинили недостачі товару при ревізіях.

Завідуюча хозяйством в дитячому садку

з 06.1992 по 07.1992 (1 місяць)
Племзавод "Примор'є", (дошкільний заклад)

Всі господарські питання, замовлення , отримання і видача продуктів, ремонт і оприбутковування техніки, документальній облік, звіти.


Освіта

ПВНЗ МЕГУ ім. академіка С. Дем’янчука

Економічний, фінанси, Рівне
Вища, з 09.2004 по 06.2008 (3 роки 9 місяців)

У 2017 році опанувала курс навчання за програмою «Інспектор відділу кадрів + 1С 8.2 для України» в Центрі Професійного навчання "Профі".
У 2015 році навчання на курсах по підвищенню кваліфікації за спеціальністю «Спеціаліст з обробки інформації і програмного забезпечення» в Рівненському НЦ ДСЗ.
У 2006 році закінчила курси підвищення кваліфікації «Основи комп’ютерної грамотності (спеціалізація «1 С :Бухгалтерія 7.7») в Рівненському НЦ ДСЗ.
У 1996 р. закінчила Дніпродзержинський індустріальний технікум за спеціальністю “хімічна технологія неметалевих силікатних матеріалів і виробів”, диплом молодшого спеціаліста, технік – технолог.
У 1992 році закінчила річні курси за спеціальністю “бухгалтер АПК” в Учбовому центрі Республіки Крим.


Професійні та інші навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    Word, Excel, Outlook, Internet. Ознайомлена з програмами Corel draw, Photoshop, html.
  • Маю права водія категоріїї В (12 років досвіду)
    Середній, використовую в даний час.

Знання мов

  • Німецька — початковий
  • Українська — експерт

Додаткова інформація

Працелюбна, відповідальна, цілеспрямована, дисциплінована, комунікабельна, швидко вчусь, доброзичлива. Маю гарний досвід роботи з людьми і документами. Працюю на результат, намагаюсь виконувати свої обов'язки як найкраще. Шкідливих звичок не маю. У декретну відпустку не збираюсь.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: