Резюме від 13 лютого 2018 PRO

Черкашина Наталія Юріївна

Юрист, 11 000 грн

Повна зайнятість.

Дата народження:
30 квітня 1985 (32 роки)
Місто:
Дніпро

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Начальник вiддiлу

з 03.2016 по нині (2 роки)
Дніпровська міська рада, Днепр (Днепропетровск) (Держструктура)

Помічник судді

з 01.2016 по 03.2016 (2 місяці)
Господарський суд Дніпропетровської області, Дніпропетровськ (гос. структура)

Здійснювала підбір актів законодавства та матеріалів судової практики, які необхідні для розгляду конкретної судової справи.
Брала участь у попередній підготовці судових справ до розгляду, за дорученням судді готувала проекти запитів, листів, інших матеріалів, пов’язаних із розглядом конкретної справи, проекти судових рішень, інших процесуальних документів, які приймаються суддею або під головуванням судді, виконавчих документів;
Здійснювала оформлення копій судових рішень для направленням сторонам у справі та іншим особам, які беруть участь у справі відповідно до вимог процесуального законодавства, контролювала своєчасність надсилання копій судових рішень. Здійснювала контроль за своєчасним проведенням експертними установами призначених у справах експертних досліджень, за своєчасним виконанням органами внутрішніх справ постанов судді про примусовий привід, а вразі невиконання таких постанов – готувала проекти відповідних нагадувань тощо. За дорученням судді контролювала надходження та приєднання до судової справи відповідних матеріалів. За дорученням судді координувала роботу секретаря судового засідання та надавала йому методичну та практичну допомогу, в тому числі із забезпеченням фіксування судового процесу технічними засобами.Здійснювала перевірку своєчасності оформлення протоколів судових засідань у справах, що знаходяться в провадженні судді. Здійснювала контроль за своєчасною здачею секретарем судового засідання судових справ, розглянутих під головуванням судді. За дорученням голови суду або судді, головуючого у справі, здійснювала ознайомлення учасників процесу з матеріалами судових справ. Здійснювала підготовку та оформлення статистичних даних, звітів, узагальнень, інформації про кількість і стан розгляду суддею справ усіх категорій тощо. Вивчала та узагальнювала практику розгляду справ і застосування законодавства. Аналізувала повідомлення засобів масової інформації з питань судочинства, готувала пропозиції щодо необхідності реагування на такі повідомлення відповідно до чинного законодавства. Підписувала не процесуальні документи інформаційного та організаційного характеру. Виконувала інші доручення судді, що стосуються організації розгляду судових справ.

Секретар судового засідання

з 04.2014 по 10.2015 (1 рік 6 місяців)
Ленінський районний суд м. Дніпропетровська, Дніпропетровськ (гос. структура)

Здійснювала судові виклики та повідомлення в справах, які знаходяться у провадженні судді; оформлювала заявки до органів внутрішніх справ, адміністрації місць попереднього ув'язнення про доставку до суду затриманих та підсудних осіб, готувала копії відповідних судових рішень. Забезпечувала фіксування судового засідання технічними засобами згідно з Інструкцією про порядок фіксування судового процесу технічними засобами. Вела журнал судового засідання, протокол судового засідання. Готувала копії судових рішень у справах, які знаходяться в провадженні судді. Готувала виконавчі листи у справах, за якими передбачено негайне виконання.

Консультант суду

з 04.2007 по 04.2014 (7 років)
Ленінський районний суд м.Дніпропетровська, Дніпропетровськ (гос. структура)

Організовувала прийом, реєстрацію та розподіл кореспонденції, що надійшла до суду. Вела наряди згідно номенклатури основних нарядів канцелярії суду. Здійснювала контроль за відкликанням виконавчих документів у разі припинення виконання. За дорученням керівника апарату суду розглядала звернення та готувала проекти відповідей на них. Проводила облік і контроль за виконанням судових доручень інших судів. Брала участь у здійсненні заходів з підвищення кваліфікації працівників суду, які займаються первинним обліком. Здійснювала прийом громадян та представників юридичних осіб. Здійснювала реєстрацію вхідної кореспонденції.Вела аналітичну роботу з різних напрямів діяльності суду відповідно до внутрішнього розподілу обов’язків між консультантами суду. Здійснювала контроль за веденням обліку та зберіганням судових справ. Контролювала належний облік та зберігання речових доказів. Забезпечувала своєчасне складання та оформлення звітів, аналізів, узагальнень щодо кількості та руху судових справ. Здійснювала контроль за роботою по підготовці і передачі до архіву суду закінчених провадженням справ, картотек, журналів, нарядів. Ведла облік та здійснювала виконання справ по оголошенню розшуку боржників. За дорученням керівника апарату суду розглядала звернення та готувала проекти відповідей на них.


Освіта

НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ

Юридичний факультет/Спеціальність правознавство, Дніпропетровськ

Вища, з 09.2002 по 06.2008 (5 років 9 місяців)


Професійні навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    Windows, программы MS Office, Интернет, “Лига-Закон

Додаткова інформація

Навички роботи з комп'ютером:
- Володіння програмним пакетом Microsoft Office.
- Знання офісної техніки, Internet.
Додаткова інформація:
Добре орієнтуюсь в чинному законодавстві,
комунікабельність, відповідальність, посидючість, уважність, орієнтація на результат, аналітичний
склад розуму, вміння працювати в команді, здатність до швидкого навчання, висока працездатність.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: