Резюме від 15 листопада 2017 PRO VIP

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/2862134/

Головний інженер, директор капітального будівництва, куратор

Повна зайнятість.

Місто:
Чернівці

Контактна інформація

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Головний інженер

з 06.2015 по 09.2017 (2 роки 3 місяці)
ТОВ " Будівельна корпорація", Чернівці (Будівництво багатоповерхових, багатоквартирних житлових будинків)

Організація будівельно-монтажних робіт. Безпосередній контроль виконання робіт від стадії отримання декларації на початок будівництва, до здачі об’єкта в експлуатацію , підбір спеціалістів-будівельників, ведення переговорів генпідрядних організацій. Ведення графіків виконання будівельно-монтажних робіт. Перевірка ведення нормативної документації на об’єктах. Планування виконання робіт, поставки матеріалів та роботи техніки. Проведення технічних нарад з підлеглим персоналом. Приймання участі в виконанні проектних робіт, переговорів з архітекторами, конструкторами, тех-наглядом, ГІП, ГАП. Координаційні заходи по службам перевірок та здачі об’єктів в експлуатацію.

Головний інженер

з 07.2013 по 06.2015 (1 рік 11 місяців)
ДП”Чернівцівода”, Чернівці (Водопостачання, каналізація, проектування, будівельно-монтажні роботи.)

Розробка калькуляцій вартості типових замовлен. Охорона праці підприємства .Керівництво процесом проведення сантехнічних, будівельно-монтажних робіт. Пошук об’єктів; організація по виконанню робіт з дотриманням проектної документації будівельних норм і правил, технічними умовами та іншої нормативної документації; погодження проектної документації та технічної документації, складання калькуляцій вартості виконаних робіт, переговори з замовником, суміжними та підрядними організаціями; підписання договорів і актів; пошук та підбір фахівців для виконання робіт; підбір, забезпечення та контроль будівельних матеріалів; здача об’єктів замовнику.

Керівник

з 10.2011 по 07.2013 (1 рік 9 місяців)
ПП «...», Черновцы (будівництво)

Виконання замовлень по будівельно-монтажним роботам. Будівництво приватних об”єктів під ключ. Переговори з замовником, переговори з постачальниками матеріалів. Підбір бригад для виконання робіт. Ведення фінансової документації.

Головний інженер

з 09.2007 по 10.2013 (6 років 1 місяць)
ТОВ "Фінтраст", (будівництво)

Організація по виконанню будівельно–монтажних робіт з дотриманням проектної документації будівельних норм і правил, технічними умовами та іншої нормативної документації; складання робочих креслень, технічної документації, підписання актів. Контроль за будівництвом житлової та комерційної нерухомості, ведення переговорів з підрядниками, постачальниками будівельних матеріалів, перевірка кошторисів, актів прихованих робіт, актів виконаних робіт, закривання нарядів на виконані роботи. Повністю ведення об'єкта з моменту дозволу на будівництво до здачі об'єкта в експлуатацію.

Інженер

з 02.2004 по 09.2007 (3 роки 7 місяців)
КРБТІ, (нерухомість)

Виконання замірів об’єктів , виконання інвентарних справ. Знання нормативної документації по оформленню нерухомого майна. Заміщення вакансії державного реєстратора та головного інженера.


Освіта

Одеська Державна Академія будівництва і архітектури

ПЦБ, Одеса

Вища, з 09.2000 по 06.2004 (3 роки 9 місяців)

Чернівецький будівельний технікум

ПЦБ, Чернівці

Середня спеціальна, з 09.1996 по 03.2000 (3 роки 6 місяців)


Додаткова освіта

  • Диплом-сертифікат будівництва в сейсмічній зоні (2016)

Професійні навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    З комп"ютером та необхідними програмами на "ТИ"

Додаткова інформація

Знання організації і технології будівельного виробництва.
Знання норм і розцінок на виконання робіт.
Знання технічних умов на виробництво будівельно–монтажних робіт.
Володіння програмамою для розрахунку кошторисів на будівельні роботи на початковому рівні.(АВК)
Читання будівельних креслень і нормативних документів для будівельних робіт, СНіПів, ДБН і ГОСТів
Маю водійські права категорії “В”.
Готовий до праці в новому колективі, цілеспрямований, стресовитривалий, маю власне авто. Відповідальний, даю переваги інноваціям як в технології будівництва так і в матеріалах. Завжди прораховую і переглядаю кілька варіантів вихідних умов, для отримання більш прибуткової та економічної фази завершення проекту.
Цікавлюся ринками нових матеріалів і нововведеннями в будівництві таких як енергоефективність і низька трудомісткість при зведенні будівель.
Об’єкти під моїм безпосереднім керівництвом: 72 квартирний житловий будинок по вул. Суворова 2Б, Реконструкція тех приміщень першого поверху під житлові квартири по вул. Шухевича. Реконструкція приміщень під офіси по вул Руська (МРЕО, митниця). Реконструкція офісного приміщення під заклад швидкого харчування по вул. Кобилянська (ЧикенХат) , Реконструкція підвального приміщення торгового центру в м. Ялта по вул Київська під торговий магазин „Фуршет” 1400м2. Керівництво та контроль будівництва трьох житлових комплексів м. Чернівці.
Мета пошуку роботи: Підвищення кваліфікації та досвіду. Можливість саморозвитку.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: