Резюме від 31 серпня 2018 PRO

Дідун Юлія Романівна

Інженер з транспорту, 7 000 грн

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
25 років
Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Спеціаліст з експлуатації та контролю транспортних засобів

з 08.2016 по нині (2 роки 2 місяці)
Укртелеком, Львів (звязок)

Встановлення та списання шин та акумуляторів та їх облік,акти на встановлення та списання шин та акумуляторів , контроль руху ТЗ по GPS-трекеру, внесення даних пробігів в картки обліку пробігу шин, розроблення, встановлення та контроль норм витрат палива, розроблення графіків ТО-1 та ТО-2, документи на списання та відчудження ТЗ, приймання та оброблення заявок на ремонт ТЗ, ведення обліку температурного режиму


Освіта

НУ "ЛП"

"Транспортні технології:організація та регулювання дорожнього руху", Львів
Вища, з 09.2010 по 12.2015 (5 років 3 місяці)

Спеціальність "організація та регулювання дорожнього руху" є досить цікавою та перспективною, оскільки за допомогою вивчення спеціальних дисциплін можна вирішити глобальні транспортні проблеми, які мають місце у наш час та існуватимуть в майбутньому, а також дає можливість запобігти транспортному коллапсу. Слід додати, що також вивчався вплив особистих якостей та час реакції водія на транспортний процес, організація руху на перехрестях як і окремо так і в комплексі, організація вантажних та пасажирських перевезень, логістика на транспорті. Для роботи використовувалися такі програми, як: "AutoСad","Vissim","Visio","CardioSens","CardioLab", "Excel", "Word". Окрім спеціальних дисциплін були вивчені та освоєні загальні дисципліни.


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
"AutoСad","Vissim","Visio","CardioSens","CardioLab", "Excel", "Word".


Знання мов

Українська — експерт


Додаткова інформація

Велике прохання компаніям тіенс, інфогруп, капітал тянші і тому подібне мене не турбувати!
Протягом 5,5 років навчання мною були виконані 2 науково-дослідні роботи на теми (відповідно) : " Аналіз тривалості реакції водія протягом днів тижня в лабораторних умовах" для присвоєння ступеня бакалавра та " Дослідження впливу дорожні умов на ПАРС водія у робочі та вихідні дні" для присвоєння ступеня спеціаліста.

Метою дослідження 1 ндр є визначення зміни часу реакції водія, залежно від його психофізіологічних властивостей у різні дні тижня, що дозволить в майбутньому покращити умови праці водія та сприяти зменшенню аварійності та кількості ДТП на вулично-дорожній мережі.

Метою дослідження 2 ндр є провести експериментальні дослідження на міському маршруті №16, визначити функціональний стан та поведінку водіїв за кермом.

Задачі дослідження 1 ндр: За допомогою приладу «КардіоСенс» та тестів на просту та складну реакцію визначити функціональний стан водія та зміну тривалості реакції, залежно від складності ситуації у лабораторних умовах .

Задачі дослідження 2 ндр: За допомогою приладу «КардіоСенс» визначити психофізіологічне напруження у водія на маршруті, що визначається у ПАРС. Визначити швидкість руху застосовуючи відеореєстратор.

Показники які досліджуються 1 ндр - індекс напруження (ІН Баєвського), показник активності регуляторних систем (ПАРС), час реакції водія на прості та складні ситуації.

Показники які досліджуються 2 ндр – показник активності регуляторних систем (ПАРС), швидкість руху.
15 грудня 2015 року захистила дипломну роботу на тему : " Дослідження впливу дорожніх умов на ПАРС водія у робочі та вихідні дні " на відмінно, а також одержала ступінь спеціаліста інженера з транспорту із дипломом з відзнакою. 31 грудня 2015 року завершила навчання за спеціальністю " Організація та регулювання дорожнього руху". Проживаю у Львові, швидка, енергійна, була в студентському квн, люблю активно відпочивати. Прагну до самовдосконалення, втілення задумів та мрій.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: