Резюме від 17 жовтня 2018

Яросевич Олег Зіновійович

Помічник юриста

Повна зайнятість, неповна зайнятість.

Вік:
36 років
Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Адміністратор

з 07.2016 по 10.2017 (1 рік 3 місяці)
Центр надання адміністративних послуг м. Львова адміністративно-господарського управління Львівської міської ради, Львів (Надання суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг.)

Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, здійснення їх реєстрації та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг.
Прийняття, перевірка та оформлення документів від суб’єктів звернень, необхідних для державної реєстрації фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Прийняття та перевірка документів для державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Спеціаліст першої категорії

з 03.2011 по 04.2015 (4 роки 1 місяць)
Контрольно-інвентаризаційний відділ управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради, Львів (Виконання функції органу управління майном комунальної власності територіальної громади м.Львова)

Здійснення контролю за дотриманням орендарями умов договорів оренди нежитлових приміщень, будівель та іншого майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Львова. Проведення перевірки (обстеження) та забезпечення візуалізації об’єктів комунальної власності з метою передачі у користування вільних приміщень, при підготовці проектів ухвал, рішень виконкому, розпоряджень міського голови, проектів наказів управління комунальної власності з питань по наданню в оренду об’єктів комунальної власності. Забезпечення представництва інтересів управління комунальної власності під час виконання судових рішень Державною виконавчою службою Міністерства юстиції України. Надання погодження на проведення реконструкції, перепланування та проведення ремонтних робіт нежитлових приміщень, будівель та іншого майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Львова. Розгляд звернень фізичних та юридичних осіб, правоохоронних органів стосовно використання нежитлових приміщень, будівель та іншого майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Львова.

Старший державний виконавець

з 03.2007 по 11.2010 (3 роки 8 місяців)
Відділ державної виконавчої служби Жовківського районного управління юстиції Головного управління юстиції у Львівській області, Жовква (Примусове виконання рішень судів та інших органів)

Забезпечення своєчасного та повного виконання рішень судів та виконавчих документів, винесених іншими органами, щодо конфіскації майна, вилученого митними органами. Ведення прийому громадян, проведення перевірок майнового стану юридичних та фізичних осіб. Розгляд звернень громадян та надання відповідей на них, забезпечення дотримання виконання фізичними та юридичними особами вимог державного виконавця. Здійснення звернення стягнення на заставне та іпотечне майно. Налагодження співпраці з метою підвищення ефективності виконання виконавчих документів з органами, дотичними до проведення виконавчих дій, ведення прийому громадян, проведення перевірок майнового стану юридичних та фізичних осіб, забезпечення дотримання виконання фізичними та юридичними особами вимог державного виконавця.

Державний виконавець

з 11.2006 по 03.2007 (4 місяці)
Державна виконавча служба у Шевченківському районі м. Львова ДВС Львівської області, Львів (Примусове виконання рішень судів та інших органів)

Забезпечення своєчасного та повного виконання рішень судів та виконавчих документів, винесених іншими органами. Налагодження співпраці з метою підвищення ефективності виконання виконавчих документів з органами, дотичними до проведення виконавчих дій, ведення прийому громадян, проведення перевірок майнового стану юридичних та фізичних осіб, забезпечення дотримання виконання фізичними та юридичними особами вимог державного виконавця.


Освіта

Львівська комерційна академія

Юридичний факультет, спеціальність "Правознавство", Львів
Вища, з 09.1999 по 06.2004 (4 роки 9 місяців)


Додаткова освіта

Тренінг на тему “Робота в команді” (Консалтингова компанія “Територія Бізнесу”) (2008, 1 день)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Windows XP/2007, Office Word, Excel, робота з офісною технікою.


Знання мов

  • Українська — експерт
  • Російська — експерт
  • Польська — експерт
  • Німецька — середній

Додаткова інформація

Закордонний паспорт та водійське посвідчення категорії A, В, С.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: