Резюме від 16 березня 2018

Іллюша Оксана

Бухгалтер

Неповна зайнятість, дистанційна робота.

Дата народження:
29 січня 1985 (33 роки)
Місто:
Львів


Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Шукаю роботу віддалено або на неповний робочий день
Попередній досвід роботи:
03.2017- на даний момент Бухгалтер мережа магазинів «Сирне Королівство» м. Львів
Обов’язки: ведення податкового обліку ФОПів з найманими працівниками, розрахунки з постачальниками, внутрішня управлінська звітність, моніторинг податкового та бухгалтерського законодавства.
01.2016 – 10.2016 Бухгалтер в компанії яка надає бухгалтерські та юридичні послуги «Монблан» м. Одеса (напрямки: нерухомість, готельний бізнес і т.д.)
Обов'язки: облік ФОП (2 гр., 3 гр., на загальній систем оподаткування з РРО), оформлення первинної документації, складання та подання звітності в програмі «M.E.Doc IS», заповнення книги обліку доходів і витрат, управлінський облік, моніторинг податкового та бухгалтерського законодавства. Причина звільнення: переїзд.
03.2013 - 12.2015 Бухгалтер «MD-Fashion» м. Одеса (одна з передових компаній в Україні на ринку модного одягу і аксесуарів).
Обов'язки: робота в Клієнт-Банку, рознесення банківських виписок в бухгалтерську базу 1С, автоматизація бізнес-процесів бухгалтерії, складання звітів та подання в програмі «M.E.Doc IS» , контроль еквайрингу.
Причина звільнення : можливість розширення бухгалтерського досвіду.
01.2011 – 11.2012 Офіс-менеджер збуту на ТОВ «Демікс» м.Львів (Продаж вантажної техніки, електроінструменту, метало та деревообробного обладнання).
Обов'язки: оформлення первинної документації, оформлення пакету документів для відвантажень товару клієнтам і переміщень на інші філіали, формування звітів, робота з вхідною та вихідною документацією, робота в спеціалізованих програмах. Причина звільнення: переїзд.
03.2010 – 01.2011 Офіс-менеджер на ТОВ «Деміс Канц» м. Львів (лідер українського ринку з продажу канцелярської продукції).
Обов'язки: Оформлення первинної документації, контроль дебіторської заборгованості, проведення інвентаризацій. Причина звільнення: закриття Львівського філіалу.
08.2007 – 04.2009 Бухгалтер на ПП «Ренесанс - Стиль» м.Львів (будівельна фірма)
Обов'язки: оформлення первинних документів: банківських платіжних доручень, каса, обробки та виготовлення накладних, податкових накладних; підбір та оформлення документів для участі в тендері і підписанні договорів. Додаткові обов'язки: діловодство. Причина звільнення: фірма закрилася у зв'язку з кризою.
07.2006 – 12.2006 Бухгалтер на УДВ Філії «МН« Дружба» ВАТ «Укртранснафта» (виробництво і збут цегли керамічної, виробництво м'ясо-ковбасних виробів, виробництво шкіри для верху взуття та для шкіргалантереї)
Обов'язки: Формування накладних на прихід товару і передачу в роздріб, формування накладних на тару і її переміщенням під товаром, виписка подорожніх листів вантажного та легкового транспорту. Причина звільнення: закінчення трудового договору у зв’язку з навчанням.

Освіта: 09.2002 – 06.2007 Львівський Національний Університет "Львівська політехніка", Інститут економіки і підприємництва, спеціальність - облік і аудит. Диплом спеціаліста.

Особисті характеристики :
Швидко навчаюсь, відповідальна, цілеспрямована, комунікабельна, стримана і дипломатична.

Додаткові відомості:
Володіння ПК: Word, Excel, 1С Бухгалтерія - 7, 1С Бухгалтерія – 8, Клієнт-Банк, M.E.Doc IS, OPZ.
Знання мов: українська - рідна, російська вільно; англійська - elementary.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: