Резюме від 4 грудня 2017

Іллюша Оксана

Бухгалтер

Неповна зайнятість, дистанційна робота.

Дата народження:
29 січня 1985 (32 роки)
Місто:
Львів


Контактна інформація

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Попередній досвід роботи:
03.2017- на даний момент Бухгалтер мережа магазинів «Сирне Королівство»
Обов’язки: облік ФОП
01.2016 – 10.2016 Бухгалтер в компанії яка надає бухгалтерські та юридичні послуги «Монблан» м. Одеса (напрямки: нерухомість, готельний бізнес і т.д.)
Обов'язки: облік ФОП (2 гр., 3 гр., на загальній систем оподаткування з РРО), оформлення первинної документації, складання та подання звітності в програмі «M.E.Doc IS», заповнення книги обліку доходів і витрат, управлінський облік, моніторинг податкового та бухгалтерського законодавства. Причина звільнення: переїзд.
03.2013 - 12.2015 Бухгалтер «MD-Fashion» м. Одеса (одна з передових компаній в Україні на ринку модного одягу і аксесуарів).
Обов'язки: робота в Клієнт-Банку, рознесення банківських виписок в бухгалтерську базу 1С, автоматизація бізнес-процесів бухгалтерії, складання звітів та подання в програмі «M.E.Doc IS» , контроль еквайрингу.
Причина звільнення : можливість розширення бухгалтерського досвіду.
01.2011 – 11.2012 Офіс-менеджер збуту на ТОВ «Демікс» м.Львів (Продаж вантажної техніки, електроінструменту, метало та деревообробного обладнання).
Обов'язки: оформлення первинної документації, оформлення пакету документів для відвантажень товару клієнтам і переміщень на інші філіали, формування звітів, робота з вхідною та вихідною документацією, робота в спеціалізованих програмах. Причина звільнення: переїзд.
03.2010 – 01.2011 Офіс-менеджер на ТОВ «Деміс Канц» м. Львів (лідер українського ринку з продажу канцелярської продукції).
Обов'язки: Оформлення первинної документації, контроль дебіторської заборгованості, проведення інвентаризацій. Причина звільнення: закриття Львівського філіалу.
08.2007 – 04.2009 Бухгалтер на ПП «Ренесанс - Стиль» м.Львів (будівельна фірма)
Обов'язки: оформлення первинних документів: банківських платіжних доручень, каса, обробки та виготовлення накладних, податкових накладних; підбір та оформлення документів для участі в тендері і підписанні договорів. Додаткові обов'язки: діловодство. Причина звільнення: фірма закрилася у зв'язку з кризою.
07.2006 – 12.2006 Бухгалтер на УДВ Філії «МН« Дружба» ВАТ «Укртранснафта» (виробництво і збут цегли керамічної, виробництво м'ясо-ковбасних виробів, виробництво шкіри для верху взуття та для шкіргалантереї)
Обов'язки: Формування накладних на прихід товару і передачу в роздріб, формування накладних на тару і її переміщенням під товаром, виписка подорожніх листів вантажного та легкового транспорту. Причина звільнення: закінчення трудового договору у зв’язку з навчанням.

Освіта: 09.2002 – 06.2007 Львівський Національний Університет "Львівська політехніка", Інститут економіки і підприємництва, спеціальність - облік і аудит. Диплом спеціаліста.

Особисті характеристики :
Швидко навчаюсь, відповідальна, цілеспрямована, комунікабельна, стримана і дипломатична.

Додаткові відомості:
Володіння ПК: Word, Excel, 1С Бухгалтерія - 7, 1С Бухгалтерія – 8, Клієнт-Банк, M.E.Doc IS, OPZ.
Знання мов: українська - рідна, російська вільно; англійська - elementary.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: