Резюме від 2 грудня 2016

Омельченко Максим Романович

Економіст, 5 000 грн/міс.

Повна зайнятість.

Дата народження:
16 вересня 1984 (32 роки)
Місто:
Кривий Ріг

Контактна інформація

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтесь.


Досвід роботи

ГДРІ

з 12.2006 по 03.2016 (9 років 3 місяці)
СДПІ у м. Дніпропетровську МГУ ДФС, Кривий Ріг (Податки)

Проведення камеральних перевірок податкових декларацій з податку на прибуток підприємств та податкових декларацій з податку на додану вартість, проведення зустрічних звірок, аналіз доходів та витрат підприємств, організація та проведення документальних планових та позапланових перевірок суб’єктів господарської діяльності, аналіз та моніторинг реєстрації податкових накладних, виявлення ризикових та фіктивних фінансово-господарських операцій, контроль за веденням бухгалтерського та податкового обліку, оформлення результатів проведення перевірок, застосування штрафних санкцій до платників податків згідно чинного законодавства та взаємодія з правоохоронними органами.


Освіта

КЕІ ДВЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»

Спеціальність - «Облік і аудит», Спеціалізація - «Контроль і ревізія», Кривий Ріг

Вища, з 09.2001 по 06.2007 (5 років 9 місяців)


Додаткова інформація

Стаж державної служби з грудня 2006 року по березень 2016 рік (складає 9 років та 3 місяці).
З грудня 2006 року прийнятий на посаду державного податкового інспектора сектору адміністрування податку на прибуток відділу оподаткування юридичних осіб Південної МДПІ у м. Кривому Розі.
З березня 2012 року на посаді старшого державного податкового ревізора – інспектора відділу адміністрування податку на прибуток управління оподаткування юридичних осіб Криворізької південної МДПІ Дніпропетровської області ДПС.
З серпня 2012 року на посаді головного державного податкового ревізора – інспектора відділу податкового супроводження підприємств по видобутку руд чорних металів Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з підприємствами ГМК у м. Кривому Розі Дніпропетровської області ДПС.
З грудня 2013 року по березень 2016 року працював на посаді головного державного податкового ревізора – інспектора відділу податкового супроводження підприємств гірничо-металургійної галузі Криворізького управління Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у Дніпропетровську Міжрегіонального головного управління ДФС.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Всі схожі резюме

Порівняйте свої вимоги і зарплату з вакансіями інших підприємств: