Резюме від 12 грудня 2017 PRO

Губа Михаил Александрович

Менеджер по закупкам

Повна зайнятість, неповна зайнятість.

Дата народження:
26 липня 1993 (24 роки)
Місто:
Кропивницький (Кіровоград)

Контактна інформація

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Менеджер по закупкам

з 10.2014 по нині (3 роки 2 місяці)
ООО Агро дар, Кропивницкий (Кировоград) (Закупка зерновых масленичных культур)

Закупка зерновых бобовых масленичных культур.


Освіта

Николаевский национальный аграрный университет

Агрономия, Николаев (Николаевская обл.)

Незакінчена вища, з 09.2016 по 11.2016 (2 місяці)

Відповідно до державного замовлення та навчального плану факультет готує фахівців за напрямом підготовки 6.090101 "Агрономія" " спеціальностями 7.09010101 та 8.09010101 "Агрономія" за освітніми ступенями бакалавр та магістр, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст. Основними спеціалізаціями є: насінництво, кормовиробництво, технологія зберігання і переробки продукції рослинництва, садово-паркове господарство. Також на факультеті діє магістерська програма за спеціальністю 8.09010103 «Експертна оцінка ґрунтів». У 2015 році відбувся перший набір студентів за напрямом підготовки 6.080101 «Геодезія, картографія та землеустрій».


Додаткова інформація

Закінчив ВНЗ Кіровоградський технікум механізації сільського господарства відділення" Правознавство" зараз заочно навчаюсь в Миколаївському національному аграрному університеті Особисті якості
Уміння працювати з виробниками с/х продукції, знання та розуміння місцевих та регіональних особистостей потенціальних клієнтів, акуратність, уміння доводити розпочате до кінця та находити компромісні рішення, вважаю себе комунікабельною і здатною знайти спільну мову з будь-якою людиною; гарантую високу самовіддачу, а також актуальність, точність виконня задачь маю права категорії А,В,С,С1 добре воджу машину .


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: