Резюме від 14 січня 2017

Акулов Дмитрий

Массажист, 3 500 грн

Повна зайнятість, неповна зайнятість.

Дата народження:
11 листопада 1996 (21 рік)
Місто:
Луцьк

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Масажист

з 10.2016 по 12.2016 (2 місяці)
Sport Life, Луцк (Спортивный комплекс)

Масажиста, достих усвоения основных, и дополнительных навыков масажиста.


Освіта

ЛМК

Фельдшер, Луцк

Середня спеціальна, з 08.2012 по 12.2016 (4 роки 4 місяці)


Додаткова освіта

  • Курс професионального масажиста (3 месяца)

Додаткова інформація

Мене звати Дмитро, маю медичну освіту, сертифікат по закінченню курсів, лікувально-профілактичного масажу. Надаю послуги лікувального, масажу з оздоровчим ефектом.Звертайтесь за телефоном [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Надаю послуги, таких видів масажу:
-Антицилюлітний лімфодренаж.
-Масаж обличчя
-Медовий
-Лікувальний
-Спортивний
-Класичний
-Дитячий масаж
АНТИЦИЛЮЛІТНИЙ ЛІМФОДРЕНАЖ
(Антицелюлітний масаж включає в себе спеціальні техніки масажу і є одним з найбільш ефективних засобів проти целюліту.Основні його переваги: зняття стресу і розслаблення організму, поліпшення загальних функцій організму, поліпшення лімфатичної системи, стимулювання кровообігу.Покращує зовнішній вигляд шкіри, роблячи її більш гладкою. Результат можна побачити вже після кількох сеансів масажу. )
МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ
( Обмінні процеси приходять у форму, епідерміс отримує всі потрібні поживні речовини, еластин і колаген виробляються швидше,епідерміс стає пружний, а зморшки розгладжуються, віддаляється набрякліст, повертається м'язовий тону, сліди висипу і почервоніння зникают, контур ставати більш чітким, зникають відвисання,процедура служить профілактичним засобом для попередження появи зморшок.)
МЕДОВИЙ МАСАЖ
(Посилює кровообігу в зоні масажу, поліпшує трофіки тканин, прискорює відток венозної крові та лімфатичної рідини. Крім цього, масаж ініціює запуск рефлекторних процесів за участю центрів спинного мозку, що потенціює місцевий ефект, а також покращує роботу внутрішніх органів.Мед при масажі виступає ще й у ролі сорбенту, витягаючи на себе з міжтканинної рідини і підшкірної жирової клітковини накопичуються там токсичні речовини, або, як їх ще прийнято називати, шлаки. Завдяки цьому ми отримуємо ще один ексклюзивний ефект медового масажу — очищаючу дію на організм).
ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ
( Це вплив на тіло прийомами розтирання, розминання та вібрації руками спеціаліста. Важко переоцінити роль масажу в боротьбі з наслідками травм, а також при нервовому виснаженні, синдромі хронічної втоми. Лікувальний масаж найчастіше буває додатковою терапією при основному лікуванні багатьох захворювань.
Курс масажу допоможе в боротьбі із захворюваннями:

-остеохондроз;
-хронічний артрит;
-радикуліт;
-гіпертонія;
-знижений тиск;
-знижений тонус кишечника;
-хронічний гастрит зі зниженою кислотністю;
-бронхіт;
-пневмонія;
-бронхіальна астма;
-порушення капілярного кровообігу;
-травми м’язів і сухожиль.
САОРТИВНИЙ МАСАЖ
(Основний плюс спортивного масажу полягає в тому, що при ньому проводять детоксикацію м’язової тканини, і молочна кислота, яка накопичилася після тренінгу, що викликає зазвичай печіння і біль, звільняється і утилізується організмом.
При масажі поліпшується кровотік тканин, що позитивно впливає як на їх проникність для кисню, так і на засвоєння поживних речовин, і, в першу чергу, білка. Крім цього, масаж розслабляє і знижує рівень кортизолу — гормону стресу.)
Класичний масаж
( Включає в себе масаж спини, живота, шийно.-комірцевої зони, волосяної ділянки голови, обличчя, рук, ніг. Масаж є ефективним методом лікування і профілактики різних недуг. Застосування масажу сприяє ліквідації болів, набряків, спайок, нормалізації статевої функції, прискорення процесів регенерації травмованих тканин. Масаж відновлює силу стомленних м'язів, підвищує її працездатність, зміцнює суглоби і зв'язки. )
ДИТЯЧИЙ МАСАЖ
( Масаж новонародженого стимулює його розвиток, зміцнює м’язи й кістки . Діти, яким регулярно роблять масаж менше хворіють, стають витривалішими, вчаться повзати і роблять перші кроки значно раніше однолітків. Та й згодом швидше ростуть, добре набирають вагу і їх легше укладати спати. Відбувається оздоровлення і внутрішніх органів, під час масажу відбувається прискорення кровотоку, руху лімфи і нормалізація обміну речовин.).
МАСАЖ НА ДОМУ
Наше життя протікає в шаленому темпі. Нам цілий день доводиться проводити на роботі. Більшість людей знаходяться в одній позі, не виробляючи різноманітних навантажень або просто рухів. В такому разі на допомогу приходить дуже зручна і актуальна в наш час послуга - якісний оздоровчий масаж на дому.
Ціни на послуги по телефону.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: