Резюме від 15 листопада 2017 PRO

Сінний Дмитро Анатолійович

Керівник юридичного департаменту, головний юрисконсульт, юрист, 7 000 грн/міс.

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Дата народження:
10 липня 1965 (52 роки)
Місто:
Полтава


Контактна інформація

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Представник в суді за довіреністю

з 12.1998 по нині (18 років 11 місяців)
приватний підприємець, Полтава та Полтавська область (представництво інтересів в судах)

Останні 18-ть років захищаю інтереси юридичних та фізичних осіб в усіх судових органах України.
До мене звертаються за послугами по рекомендації моїх колишніх клієнтів (офісу не маю, реклами не даю), оскільки, знають, що я виконую роботу для клієнта, як для друга, а не як деякі юристи, а в більшій мірі адвокати, що ставляться до клієнтів зверхньо (не по дружньому), неуважно (наприклад, рідко вислуховують до кінця), або ще гірше - несумлінно, зокрема, інтереси судді та(або) опонентів ставлять вище інтересів своїх клієнтів (тобто, зраджують інтересам своїх клієнтів). Крім того, ставлюсь до клієнта, як до керівника-роботодавця, який дає можливість прогодувати мою сім'ю, і тому навіть, якщо той неправий, не розуміє чогось, я прикладу максимум зусиль та свого 26-ти річного досвіду, щоб якомога краще все уладнати для клієнта.

Захищаю інтереси клієнтів до кінця і в складних правових ситуаціях. Так, наприклад, успішно закінчив справу №1-9/2003 в Конституційному Суді України (рішення від 10.04.2003) за конституційним зверненням полтавського підприємця Сердюка Валерія Анатолійовича. Про це в програмі новин на 1-му Національному телеканалі був відео сюжет з інтерв'ю і його відео копія збереглася у мене на USB флеш - накопичувачі (надам його для перегляду на співбесіді).

Успішно брав участь в захисті інтересів Федорова Володимира Георгійовича по одному з його позовів, який розглядався в Октябрському районному суді м. Полтави, що в результаті стало підставою для успіху в Європейському Суді з прав людини (справа "Федоров і Федорова проти України", постанова ЕСПЛ від 07.07.11, скарга N39229/03, інтереси в ЄСПЛ представляв відомий харківський адвокат А.П. Бущенко).

Є докази також успішного захисту прав та інтересів в касаційних, апеляційних судах.

Необхідність зараз шукати роботу по трудовому договору обумовлена тим, що згідно з підпункту 11 пункту 161 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України передбачено:
«Представництво відповідно до пункту 3 частини першої статті 1311 та статті 1312 цієї Конституції виключно прокурорами або адвокатами у Верховному Суді та судах касаційної інстанції здійснюється з 1 січня 2017 року; у судах апеляційної інстанції - з 1 січня 2018 року; у судах першої інстанції - з 1 січня 2019 року".

Юрисконсульт

з 09.1997 по 11.1998 (1 рік 2 місяці)
Полтавський акціонерний банк "Полтава-банк", Полтава (банківські послуги)

В банк я працевлаштувався після повернення з Москви, де заробив гроші для купівлі 15.05.97 трьохкімнатної квартири.

Займався в банку спорами з податковими органами, а також захищав інтереси по менш складних справах в судах. Як доказ збереглися рішення судів, які надам за Вашим бажанням.

Звільнений по скороченню чисельності штатів (у мене був найменший стаж роботи в банку), хоча на моєму утриманні було в 1998 році двоє дітей віком до трьох років (Ілля - 28.03.95р.н., Олена - 21.08.96р.н.) та не працююча дружина, і тому згідно п.1 ч.2 ст.42 КЗоТ України я мав переважне право залишитися на роботі при скороченні. Але я не став згадувати про це, оскільки, моє кредо, як вище вказувалося - клієнт (роботодавець) завжди правий, а якщо він раптом і помилився, то слід виключно дипломатично спробувати пояснити свою позицію. А якщо мені не вдалося, то значить, я сам винний в цьому.

Старший юрисконсульт

з 04.1997 по 06.2000 (3 роки 2 місяці)
Спільне підприємство "АВІС", Полтава (Оптова торгівля, транспортні послуги, посередництво в сфері фінансових послуг.)

Спочатку я працював в СП "АВІС" з 11.04.97 по 29.09.97 за основним місцем роботи до того, як працевлаштувався в АБ "Полтава-банк" на основне місце роботи. Після цього я продовжив працювати в СП "АВІС", але вже за сумісництвом, одночасно з роботою в АБ "Полтава-банк", оскільки в останньому обслуговувалося СП "АВІС".

Звільнився за згодою сторін, хоча в дійсності керівнику підприємства необхідно було скоротити одну посаду юриста, оскільки роботи для двох стало не вистачати. І хоча я обіймав посаду старшого юрисконсульта (що зазначено в моїй трудовій книжці, в моєму підпорядкуванні знаходився один юрист Плеханов Ігор Борисович) і на моєму утриманні було двоє дітей (чотири і п'ять з половиною років) і не працююча дружина, я навіть не став говорити про те, що згідно п.1 ч.2 ст.42 КЗоТ України маю переважне право залишитися на роботові при скороченні.

Річ у тому, що Плеханов Ігор Борисович - син, працюючого в той час, арбітра Плеханової Лариси Борисівни, що мало вирішальне значення для керівництва, в чому я повністю згоден, адже в подальшому підтвердилося правильність такого вибору. Вказані обставини може підтвердити генеральний директор СП "АВІС" Виганний Андрій Іванович (його телефон вказаний далі в резюме) та Плеханов Ігор Борисович (телефон надам на співбесіді).

Після звільнення 05.06.2000 року, почав знову представляти в судах інтереси фізичних та юридичних осіб за довіреністю, у т.ч. ТОВ СП "АВІС" в декількох судових справах, або лише консультував, що і зараз продовжую робити, але без працевлаштування, оскільки, в штатному розписі СП "АВІС" в останні, приблизно, 10-11 років відсутня посада юрисконсульта.

Заступник директора з правових питань

з 10.1995 по 04.1997 (1 рік 6 місяців)
Професійна асоціація інвалідів в м. Москві., Москва (Основний дохід асоціація інвалідів мала від фінансових послуг з метою оптимізації оподаткування своїх клієнтів.)

Незабаром після звільнення з АТ "МСУ-8", мене запросив працювати до себе заступником з правових питань, мій найближчий друг по навчанню в Свердловському юридичному інституті (Єкатеринбург, РФ) - Сабельніков Олег Віталійович (власник і директор найбільшої, на той час в Російській Федерації, Професіональної асоціації інвалідів (скорочено-"ПАІ", вул. Плеханова, 9/2, м. Москва). Звичайно я погодився, навіть не знаючи точний розмір моєї майбутньої зарплати, оскільки друг сказав: "с зарплатою не обижу, ты меня знаешь...". Перед цим я йому розповів, що незважаючи на те, що з кожним новим місцем роботи, я отримував все більшу зарплату, я не мав можливості купити своїй сім’ї житло. Як виявилося, моя місячна зарплата дорівнювала еквівалент 1200 дол. США. Річ у тім, що моєму другу тоді став необхідний не стільки досвідчений юрист, скільки людина, яка не зрадила б його, як це зробив його колишній, "друг", який, використовуючи інформацію та ресурси ПАІ таємно налагодив аналогічний бізнес, і переманив немало клієнтів ПАІ до свого підприємства. Оскільки, мої плани були залишитися жити в Москві, то на початку квітня 1996 року моя вагітна дружина та син переїхали жити до мене в найману квартиру в Москві. Але в квітні 1997 року мого друга збив, викрадений в той же день, великовантажний «КАМАЗ», коли мій друг сідав у свій автомобіль, припаркований біля місця його роботи. Майже усі тоді вважали, що це сталося на замовлення бізнес-конкурентів. Я відповідно наляканий повернувся в м. Полтаву, де 15.05.97 купив трикімнатну квартиру, де зараз і проживаю, а 30.09.1997 влаштувався працювати в АБ "Полтава-банк".

Юрист

з 08.1994 по 09.1995 (1 рік 1 місяць)
"Полтавське мостобудівельне управління №8", Полтава (будівництво мостів)

Це четверте місце роботи від початку моєї трудової діяльності. В Полтавське мостобудівне управління №8 я був прийнятий на робототу по переводу (п.5 ст.36 КЗОТ України) із Полтавського електромеханічного заводу "Єлектромотор". Причина перевода - моє бажання отримати більше заробітну плату на 35-40%, щоб оплатити за оренду квартири.

Моїм основним завданням було забезпечити правовий супровід процесу приватизації і акціонування вказаного управління.

Вказана мета була досягнута 05.10.94, що підтверджується записом №16 від 05.10.1994г. в моїй трудовій книжки: "Полтавське МСУ-8 перейменовано в Акціонерне товариство закритого типа АТ МСУ-8".

Після акціонування управління, роботи для юриста стало дуже мало, щоб оплачувати хоча б половину ставки юриста. Тому 01.09.1995г. я на прохання керівника звільнився за власним бажанням, а не по скороченню посади.

До мого працевлаштування 22.08.1994р. штатного юриста в управлінні не було і після мого звільнення, управлінні в найближчі роки не прийняло на роботу юриста, оскільки, як вище вказувалося, роботи для юриста не було навіть, що оплатит пів ставки.

Після звільнення я продовжив захищати представляти інтереси юридичних і фізичних осіб в судах за довіреністю. І так як це приносило більший дохід, чим моя колишні зарплати, то пошуком роботи я не займався.

Необхідність зараз шукати роботу по трудовому договору обумовлена вищевказаними змінами в Конституції України.

Начальник юридичного бюро

з 08.1992 по 08.1994 (2 роки)
Полтавський електромеханічний завод "Электромотор", Полтава (виробництво електродвигунів для промислових підприємств)

Це третє місце роботи від початку моєї трудової діяльності. В круг моїх обов'язків входили всі правові питання, які виникали на підприємстві, оскільки посада керівника юридичного бюро зобов'язала до цього.

У зв'язку з інфляцією в 1993-1994 роках та кризисом у сфері збуту продукції заводу, моя нормальна в 1992 році зарплата, стала без її індексації маленької і недостатньою, щоб оплатити за оренду квартири.

Мої прохання і службова записка з точним розрахунком суми грошей, збережених або запрацьованих для заводу, завдяки успішній роботі юридичного бюро залишилися без уваги і зарплату зовсім не підвищили.

Оскільки мені треба було оплачувати оренду квартири, де проживала моя сім'я, а зарплати критично не вистачало (навіть економлячі на їжі), то я домовився з директором, що відпрацюю не два тижні, а місяць, а замість цього, він мене звільнять не за власним бажанням, а по переводу (п.5 ст.36 КЗОТ України).

Протягом місяця я знайшов нову роботу юристом в Полтавському мостобудівному управлінні №8. Їм потрібний був юрист, щоб забезпечити правовий супровід процесу приватизації і акціонування управління.

Юрисконсульт

з 02.1992 по 08.1992 (6 місяців)
Полтавська бавовнопрядильна фабрика, Полтава (Виготовляла чисту бавовняну пряжу,суміші бавовни з синтетичними і віскозними волокнамими, ватину для меблів, пряжу, щоб в'язати.)

Це друге місце роботи від початку моєї трудової діяльності. На Полтавську бавовнопрядильну фабрику я був прийнятий по переводу (п.5 ст.36 КЗпП України) з Полтавського обласного оптово-роздрібного об'єднання "Укрторгбудматеріали". В мої обов'язки входили всі правові питання, які виникали на підприємстві, оскільки, я був єдиним на той час юрисконсультом.

Приблизно через 6-ть місяців роботи, мені голова арбітражного суду Полтавської області порадив працевлаштуватися начальником юридичного бюро на Полтавському електромеханічному заводі.

Я домовився з директором фабрики про звільнення по переводу взамін чого відпрацював значно більше, чим два тижні, а після свого звільнення, ще допомагав юристові (якого прийняли на роботові замість мене) швидше увійти в курс справ.

Юристконсульт II категорії.

з 08.1991 по 02.1992 (6 місяців)
Полтавське обласне оптово-роздрібне об'єднання "Укрторгбудматеріали", Полтава (Оптово-роздрібна торгівля будівельними матеріалами.)

Это мое первое место роботы юристом. В мои обязанности входили все правовые вопросы, так как я был единственным юристом на этом предприятии.

Тогда в 1991-1992 годах в торговой сфере, как Вы знаете, официальные зарплаты были меньше неофициальных доходов. На должности юриста неофициальные доходы за продажу дефицитных товаров не допускались и поэтому стройматериалы я смог брать только для своей родной сестры, которая делала пристройку к дому. За это время я подыскивал новое место роботы и когда сестра закончила строительство, то я договорился с директором о своем увольнении не по собственному желанию, а по переводу (п.5 ст.36 КЗОТ Украины) на Полтавскую хлопкопрядильную фабрику. Взамен я доработал до того времени пока не нашли нового юриста и еще два дня помогал ему войти в курс дел.


Освіта

Свердловський юридичний інститут

Правознавство, Єкатеринбург (Свердловськ, РФ)

Вища, з 09.1986 по 06.1991 (4 роки 9 місяців)

Закінчив успішно і тому був направлений в розпорядження Управління юстиції Свердловського обласного виконавчого комітету для визначення місця роботи суддею. До речі, і досі зберіг направлення мене на роботу, оскільки в 1991 році вирішив повернутися в Україну, адже саме в той період часу, була не проста політична ситуація, яка передувала прийняттю 24.08.91 Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України. Але приїхавши в Україну і не маючи необхідних зв’язків, мені так і не вдалося стати суддею за направленням молодого спеціаліста, яке має силу лише в РСФСР, і тому я в серпні 1991 року знайшов першу свою роботу юристом.


Додаткова освіта

 • Національна академия державного управління при Президенті України Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів (2014рік, 1 місяць, маю свідоцтво)
 • Національна академия державного управління при Предиденті України Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів (2008 рік, 1 місяць, маю свідоцтво.)
 • Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка (2016 рік, 2 місяця, маю свідоцтво.)
 • Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів та спеціалістів житлово-комунального господарства (з питань приватизації) (1993 рік, тиждень, маю свідоцтво)
 • Починаючи з 27.05.2000 і до цього часу, маю статус арбітра по вирішенню колективних трудових спорів (2000-2017)

Професійні навички

 • Навички роботи з комп’ютером
  Достатньо досвідчений (практика із 1999 року) для успішного виконання будь-якої роботи, яку слід виконати юристу за допомогою комп'ютера.
 • Ведення переговорів, Медіація (мистецтво примиряти). (16 років досвіду)
  Експерт, використовую в даний час.

Знання мов

 • Англійська — початковий
 • Українська — експерт
 • Російська — експерт

Рекомендації

 • Виганний Андрій Іванович,
  Директор, СП "АВІС", 095-496-76-21, 096-047-58-45

Додаткова інформація

У мене троє дітей: Ілля та Олена дорослі і живуть самостійно і найменша Дар'я 25.12.2010 року народження. Маю вигляд молодше своїх років. До речі, недавно дізнався від працівника кадрів, що він не передав моє резюме керівнику підприємства, оскільки мені 52 роки. З цього приводу запевнює, що коли Ви мене побачите і поспілкуєтеся, то більше 42 років Ви мені, як кажуть "не дасте". А що головніше так це те, що вік активно практикуючого юриста в 52 роки це звичайне явище. Наприклад, в Раді адвокатів Полтавській області та кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури Полтавської області абсолютна більшість адвокатів має вік понад 52 роки в чому легко переконатися на їх офіційному сайті (дані про членів вказаних органів мають дані про їх вік). Справа в тім, що в практичній діяльності правознавця переважне значення має досвід, якщо він щоденно застосовується та поповнюється в т.ч. шляхом вивчення оновленого законодавства.

Люблю заняття фізкультурою, оскільки раніше займався воркаутом. Люблю футбол, настільний теніс, волейбол, більярд, шахи. Мене на роботі вважали трудоголіком. Люблю допомогти друзям і проводити з ними час на відпочинку. За темпераментом сангвінік. Можу гарантувати, що прийнявши мене на роботові, в т.ч. з випробувальним терміном, працедавець не пошкодує, оскільки гарантую відданість, професіоналізм, комунікабельність, дипломатичність. До речі, навики, сприяючі придбанню комунікабельності, дипломатичності, притаманні медіації (мистецтву примирення) отримуються мною, починаючи з 2000 року, не лише на вище вказаних курсах підвищення кваліфікації, але і самостійно. Це пов'язано з необхідністю підготовки мене, як арбітра по розгляду колективних трудових суперечок. Адже моїм завданням, як арбітра, в першу чергу, є примирення сторін шляхом знаходження компромісу і терплячого обґрунтування перспективи кожної сторони суперечки з аналізом зважування всіх "за і проти", в чому і полягає принципова відмінність від функції суду.Періоди часу, які існували між роботою за трудовими договорами я займався приватною практикою, представляючи по довіреності інтереси в судових органах.Особисті якості: вірність, відданість в командній роботі, аналітичне мислення, уміння швидко орієнтуватися в ситуації та брати на себе ініціативу і відповідальність; самостійно приймати рішення на базі аналізу запропонованих та існуючих варіантів вирішення питань; здібність швидко навчатися, цілеспрямованість, наполегливість, прагнення до професійного зростанняІнтереси. Шахи, люблю грати у футбол, волейбол, настільний теніс, більярд.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: