Резюме від 13 березня 2018 PRO

Сінний Дмитро Анатолійович

Юрист, 7 000 грн

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Дата народження:
10 липня 1972 (45 років)
Місто:
Полтава


Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Представник в суді за довіреністю

з 07.2007 по нині (10 років 8 місяців)
приватний підприємець, Полтава та Полтавська область (представництво інтересів в судах)

Останні 10-ть років захищаю інтереси юридичних та фізичних осіб в усіх судових органах України.
До мене звертаються за послугами по рекомендації моїх колишніх клієнтів (офісу не маю, реклами не даю), оскільки, знають, що я виконую роботу для клієнта, як для друга, а не як деякі юристи, а в більшій мірі адвокати, що ставляться до клієнтів зверхньо (не по дружньому), неуважно (наприклад, рідко вислуховують до кінця), або ще гірше - несумлінно, зокрема, інтереси судді та(або) опонентів ставлять вище інтересів своїх клієнтів (тобто, зраджують інтересам своїх клієнтів). Крім того, ставлюсь до клієнта, як до керівника-роботодавця, який дає можливість прогодувати мою сім'ю, і тому навіть, якщо той неправий, не розуміє чогось, я прикладу максимум зусиль та свого 19-ти річного досвіду, щоб якомога краще все уладнати для клієнта.

Захищаю інтереси клієнтів до кінця і в складних правових ситуаціях. Так, наприклад, успішно закінчив справу №1-9/2003 в Конституційному Суді України (рішення від 10.04.2003) за конституційним зверненням полтавського підприємця Сердюка Валерія Анатолійовича. Про це в програмі новин на 1-му Національному телеканалі був відео сюжет з інтерв'ю і його відео копія збереглася у мене на USB флеш - накопичувачі (надам його для перегляду на співбесіді).

Успішно брав участь в захисті інтересів Федорова Володимира Георгійовича по одному з його позовів, який розглядався в Октябрському районному суді м. Полтави, що в результаті стало підставою для успіху в Європейському Суді з прав людини (справа "Федоров і Федорова проти України", постанова ЕСПЛ від 07.07.11, скарга N39229/03, інтереси в ЄСПЛ представляв відомий харківський адвокат А.П. Бущенко).

Є докази також успішного захисту прав та інтересів в касаційних, апеляційних судах.

Необхідність зараз шукати роботу по трудовому договору обумовлена тим, що згідно з підпункту 11 пункту 161 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України передбачено:
«Представництво відповідно до пункту 3 частини першої статті 1311 та статті 1312 цієї Конституції виключно прокурорами або адвокатами у Верховному Суді та судах касаційної інстанції здійснюється з 1 січня 2017 року; у судах апеляційної інстанції - з 1 січня 2018 року; у судах першої інстанції - з 1 січня 2019 року".

Юрисконсульт

з 09.2004 по 11.2005 (1 рік 2 місяці)
Полтавський акціонерний банк "Полтава-банк", Полтава (банківські послуги)

В банк я працевлаштувався після повернення з Москви, де заробив гроші для купівлі трьохкімнатної квартири.

Займався в банку спорами з податковими органами, а також захищав інтереси по менш складних справах в судах. Як доказ збереглися рішення судів, які надам за Вашим бажанням.

Звільнений по скороченню чисельності штатів (у мене був найменший стаж роботи в банку), хоча на моєму утриманні було двоє малолітніх дітей (Ілля - 28.03.95р.н., Олена - 21.08.96р.н.) та не працююча дружина, і тому згідно п.1 ч.2 ст.42 КЗоТ України я мав переважне право залишитися на роботі при скороченні. Але я не став згадувати про це, оскільки, моє кредо, як вище вказувалося - клієнт (роботодавець) завжди правий, а якщо він раптом і помилився, то слід виключно дипломатично спробувати пояснити свою позицію. А якщо мені не вдалося, то значить, я сам винний в цьому.

Старший юрисконсульт

з 04.2004 по 06.2007 (3 роки 2 місяці)
Спільне підприємство "АВІС", Полтава (Оптова торгівля, транспортні послуги, посередництво в сфері фінансових послуг.)

Спочатку я працював в СП "АВІС" за основним місцем роботи до того, як працевлаштувався в АБ "Полтава-банк" на основне місце роботи. Після цього я продовжив працювати в СП "АВІС", але вже за сумісництвом, одночасно з роботою в АБ "Полтава-банк", оскільки в останньому обслуговувалося СП "АВІС".

Звільнився за згодою сторін, хоча в дійсності керівнику підприємства необхідно було скоротити одну посаду юриста, оскільки роботи для двох стало не вистачати. І хоча я обіймав посаду старшого юрисконсульта (що зазначено в моїй трудовій книжці, в моєму підпорядкуванні знаходився один юрист Плеханов Ігор Борисович) і на моєму утриманні було двоє малолітніх дітей і не працююча дружина, я навіть не став говорити про те, що згідно п.1 ч.2 ст.42 КЗоТ України маю переважне право залишитися на роботові при скороченні.

Річ у тому, що Плеханов Ігор Борисович - син, працюючого в той час, арбітра Плеханової Лариси Борисівни, що мало вирішальне значення для керівництва, в чому я повністю згоден, адже в подальшому підтвердилося правильність такого вибору. Вказані обставини може підтвердити генеральний директор СП "АВІС" Виганний Андрій Іванович (його телефон вказаний далі в резюме) та Плеханов Ігор Борисович (телефон надам на співбесіді).

Після звільнення, я почав знову представляти в судах інтереси фізичних та юридичних осіб за довіреністю, у т.ч. ТОВ СП "АВІС" в декількох судових справах, або лише консультував, що і зараз продовжую робити, але без працевлаштування, оскільки, в штатному розписі СП "АВІС" в останні, приблизно, 10-11 років відсутня посада юрисконсульта.

Юрист

з 08.2001 по 09.2002 (1 рік 1 місяць)
"Полтавське мостобудівельне управління №8", Полтава (будівництво мостів)

Це четверте місце роботи від початку моєї трудової діяльності. В Полтавське мостобудівне управління №8 я був прийнятий на робототу по переводу (п.5 ст.36 КЗОТ України) із Полтавського електромеханічного заводу "Єлектромотор". Причина перевода - моє бажання отримати більше заробітну плату, приблизно на 30%, щоб оплатити за оренду квартири.

Моїм основним завданням було забезпечити правовий супровід процесу приватизації і акціонування вказаного управління.

Після акціонування управління, роботи для юриста стало дуже мало, щоб оплачувати хоча б половину ставки юриста і тому я на прохання керівника звільнився за власним бажанням, а не по скороченню посади.

Після звільнення я продовжив захищати представляти інтереси юридичних і фізичних осіб в судах за довіреністю. І так як це приносило більший дохід, чим моя колишні зарплати, то пошуком роботи я не займався.

Необхідність зараз шукати роботу по трудовому договору обумовлена вищевказаними змінами в Конституції України.

Начальник юридичного бюро

з 08.1999 по 08.2001 (2 роки)
Полтавський електромеханічний завод "Электромотор", Полтава (виробництво електродвигунів для промислових підприємств)

Це третє місце роботи від початку моєї трудової діяльності. В круг моїх обов'язків входили всі правові питання, які виникали на підприємстві, оскільки посада керівника юридичного бюро зобов'язала до цього.

Юрисконсульт

з 02.1999 по 08.1999 (6 місяців)
Полтавська бавовнопрядильна фабрика, Полтава (Виготовляла чисту бавовняну пряжу,суміші бавовни з синтетичними і віскозними волокнамими, ватину для меблів, пряжу, щоб в'язати.)

Це друге місце роботи від початку моєї трудової діяльності. На Полтавську бавовнопрядильну фабрику я був прийнятий по переводу (п.5 ст.36 КЗпП України) з Полтавського обласного оптово-роздрібного об'єднання "Укрторгбудматеріали". В мої обов'язки входили всі правові питання, які виникали на підприємстві, оскільки, я був єдиним на той час юрисконсультом.

Приблизно через 6-ть місяців роботи, мені голова арбітражного суду Полтавської області порадив працевлаштуватися начальником юридичного бюро на Полтавському електромеханічному заводі.

Я домовився з директором фабрики про звільнення по переводу взамін чого відпрацював значно більше, чим два тижні, а після свого звільнення, ще допомагав юристові (якого прийняли на роботові замість мене) швидше увійти в курс справ.

Юристконсульт II категорії.

з 08.1998 по 02.1999 (6 місяців)
Полтавське обласне оптово-роздрібне об'єднання "Укрторгбудматеріали", Полтава (Оптово-роздрібна торгівля будівельними матеріалами.)

Это мое первое место роботы юристом. В мои обязанности входили все правовые вопросы, так как я был единственным юристом на этом предприятии.


Освіта

Свердловський юридичний інститут

Правознавство, Свердловськ

Вища, з 09.1994 по 06.1998 (3 роки 9 місяців)

Закінчив успішно і тому був направлений в розпорядження Управління юстиції Свердловського обласного виконавчого комітету для визначення місця роботи суддею. До речі, і досі збереглося направлення мене на роботу, як молодого спеціаліста.


Додаткова освіта

 • Національна академия державного управління при Президенті України Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів (2014рік, 1 місяць, маю свідоцтво)
 • Національна академия державного управління при Предиденті України Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів (2008 рік, 1 місяць, маю свідоцтво.)
 • Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка (2016 рік, 2 місяця, маю свідоцтво.)
 • Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів та спеціалістів житлово-комунального господарства (з питань приватизації) (1993 рік, тиждень, маю свідоцтво)
 • Починаючи з 27.05.2000 і до цього часу, маю статус арбітра по вирішенню колективних трудових спорів (2000-2017)

Професійні навички

 • Навички роботи з комп’ютером
  Достатньо досвідчений для успішного виконання будь-якої роботи, яку слід виконати юристу за допомогою комп'ютера.
 • Ведення переговорів, Медіація (мистецтво примиряти). (16 років досвіду)
  Експерт, використовую в даний час.

Знання мов

 • Англійська — початковий
 • Українська — експерт
 • Російська — експерт

Рекомендації

 • Виганний Андрій Іванович,
  Директор, СП "АВІС", 095-496-76-21, 096-047-58-45

Додаткова інформація

У мене троє дітей: Ілля та Олена дорослі і живуть самостійно і найменша Дар'я 25.12.2010 року народження. Маю вигляд молодше своїх років. До речі, недавно дізнався від працівника кадрів, що він не передав моє резюме керівнику підприємства, оскільки мені 45 роки. З цього приводу запевнює, що коли Ви мене побачите і поспілкуєтеся, то більше 40 років Ви мені, як кажуть, "не дасте". До речі, вік активно практикуючого юриста в 45-50 роки, можна однозначно вважати плюсом, а не мінусом. До речі, в Раді адвокатів Полтавської області та кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури Полтавської області абсолютна більшість адвокатів має вік понад 50 роки, в чому легко переконатися на їх офіційному сайті (дані про членів вказаних органів мають дані про їх вік). Справа в тім, що в практичній діяльності правознавця переважне значення має досвід, якщо він щоденно застосовується та поповнюється в т.ч. шляхом вивчення оновленого законодавства.

Люблю заняття фізкультурою, і досі граю із друзями у футбол, настільний теніс, волейбол, більярд, шахи. Мене на роботі вважали трудоголіком. Люблю допомогти друзям і проводити з ними час на відпочинку. За темпераментом сангвінік. Можу гарантувати, що прийнявши мене на роботові, в т.ч. з випробувальним терміном, працедавець не пошкодує, оскільки гарантую відданість, професіоналізм, комунікабельність, дипломатичність. До речі, навики, сприяючі придбанню комунікабельності, дипломатичності, притаманні медіації (мистецтву примирення) отримуються мною, починаючи з 2000 року, не лише на вище вказаних курсах підвищення кваліфікації, але і самостійно. Це пов'язано з необхідністю підготовки мене, як арбітра по розгляду колективних трудових суперечок. Адже моїм завданням, як арбітра, в першу чергу, є примирення сторін шляхом знаходження компромісу і терплячого обґрунтування перспективи кожної сторони суперечки з аналізом зважування всіх "за і проти", в чому і полягає принципова відмінність від функції суду.

Періоди часу, які існували між роботою за трудовими договорами я займався приватною практикою, представляючи по довіреності інтереси в судових органах.

Особисті якості: вірність і відданість в командній роботі, аналітичне мислення, уміння швидко орієнтуватися в ситуації та брати на себе ініціативу і відповідальність; самостійно приймати рішення на базі аналізу запропонованих та існуючих варіантів вирішення питань; здібність швидко навчатися, цілеспрямованість, наполегливість, прагнення до професійного зростання


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: