Резюме від 27 лютого 2017

Костенко Олександр Вікторович

Специалист по качеству, менеджер

Повна зайнятість.

Вік:
29 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

КОСТЕНКО ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ

________________________________________
Дата народження: 17.07.1989р.
Місце проживання: м. Київ, вул. Мілютенка 23А, кв. 129
Сімейний стан: одружений
Телефон дом. [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»), моб. [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»), E-mail: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Освіта: 2006 – 2010рр. (бакалавр) Національний університет біоресурсів і природокористування України, напрям підготовки “Агрономія”, кваліфікація технолог із агрономії;
2010 – 2011рр. (магістр), Національний університет біоресурсів і природокористування України, спеціальність “Агрохімія і ґрунтознавство”, кваліфікація дослідник із агрохімії та ґрунтознавства.
Досвід роботи: є навики роботи в агрохімічних лабораторіях, практика 2006 – 2011рр. в науково – дослідному господарстві “Великоснітинське” Фастівського району, в АДС НУБіПУ “Агростанція” с. Пшеничне Васильківського району, “Нікітський ботанічний сад”. З 7 лютого 2013 року і на зараз працюю в державному технологічному центрі охорони родючості ґрунтів «Центрдержродючість» нині Державна Установа Інститут охорони ґрунтів України ДУ «Держґрутрохорона» на посаді головного фахівця відділу досліджень екологічної безпеки земель, продукції та довкілля.
Брав участь у міжнародній науково-практичній конференції з нагоди 50-річчя агрохімічної служби України «Агрохімічна служба України: роль і місце в розвитку агропромислового комплексу держави» 22-24 липня на базі ДУ «Держґрунтохорона», в круглому столі: «Моніторинг навколишнього природного середовища», в рамках Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України – 2016», участь в Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «Агро – 2013» та «Агро – 2014» та міжнародній науково-практичній конференції «Охорона ґрунтів та підвищення їх родючості» присвячено Міжнародному року ґрунтів м. Одеса на базі ДУ «Держґрунтохорона».
Особисті досягнення : подяка ДУ «Держґрутрохорона», свідоцтво про підвищення кваліфікації за курсом «Основи радіомоніторингу та прилади радіаційного контролю».
Додаткові навички : MS Windows, MS Office, Інтернет досвідчений користувач.
Знання мов: - українська, російська, англійська зі словником.
Особисті якості: ініціативний, дисциплінований, націлений на результат, вимогливий до себе. Легко і з задоволенням освоюю нове, працьовитий.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: