Резюме від 24 лютого 2017

Верес Борис Олександрович

Адміністратор, 7 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
36 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Головний спеціаліст

з 08.2004 по 07.2016 (11 років 11 місяців)
Райдержадміністрація, Зіньків (реалізація завдань та функції держави)

Аналіз результатів роботи підрозділів підприємств та підприємств вцілому (рентабельність продукції, розрахунок основних фінансових показників, аналіз реалізації і виробництва продукції та ін.).
Складання кошторисів на ремонтно-будівельні роботи (капітальний, поточний ремонти доріг, будівництво або переобладнання тепло- генераторних, котелень в бюджетних установах). Контроль за використанням коштів державного, обласного та районного бюджетів.
Участь у підготовці тендерних пропозицій, ведення работи по заключенюю и контролю договорів. Контроль за виконанням роботи від укладання договору до передачі закінченої та оплаченої роботи в архів.
Збір замовлень у торгівельній мережі споживспілки, закупівля продукції на оптових базах, викладка товарів у торгівельній мережі, контроль реалізації товарів згідно чинного законодавства. Оптова торгівля безалкогольними напоями та макаронними виробами. Оформлення ліцензій на торгівлю лікеро-горілчаними та тютюновими виробами, ведення звітності.


Освіта

Університет споживчої кооперації України

Економіки та менеджменту, "Менеджмент організацій", Полтава
Вища, з 09.1999 по 06.2004 (4 роки 9 місяців)


Додаткова інформація

Маю досвід роботи з ПК та офісною технікою, досвід роботи з оформлення та отримання документів дозвільного характеру, досвід роботи з оформлення документів та проведення тендерів, досвід роботи у проектах ЄС/ПРООН та інше. Вільно володію програмами: Word, Excel. Здатний швидко навчатися новим видам діяльності.
Маю досвід керівництва колективом до 5 чоловік.
Маю посвідчення водія кат. "В". Досвід керування автомобілем 13 років.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: