Резюме від 17 квітня 2018 PRO

Живолуп Денис Васильович

Спеціаліст з управління клієнтським досвідом, 16 000 грн

Повна зайнятість.

Дата народження:
19 липня 1978 (39 років)
Місто:
Київ


Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Менеджер по роботі з клієнтами

з 07.2017 по 02.2018 (7 місяців)
iTell, Київ (Системна інтеграція, автоматизація бізнес-процесів підприємства, ІТ-консалтинг)

Надання клієнтам компанії інформаційної підтримки щодо функціоналу та можливостей платформи програмної IP АТС . Робота з вхідними зверненнями від потенційних клієнтів. Проведення переговорів з клієнтами. Виявлення рівня попиту на додаткові сервіси. Підготовка та супровід договірної документації, цінових пропозицій.
Додаткові обов’язки за власним бажанням: впровадження аналітичної платформи «Loginom» до портфелю нових продуктів компанії (переговори з розробниками, створення презентацій, ознайомлення з платформою менеджерів компанії та представників клієнтів).

Залишив посаду у зв’язку зі скороченням штату працівників.

Приватний підприємець

з 10.2015 по 10.2016 (1 рік)
GRAV ART, Київ (Студія лазерного гравіювання та виготовлення декору)

З 2014 року мріяв відкрити власний бізнес. Поступово робив оцінку власних можливостей в різних сферах, поки не знайшов найбільш прийнятний варіант. Працював в студії самостійно, без найманого персоналу.
Приватний бізнес дав мені великий досвід в таких питаннях як: своєчасне визнання власних помилок та пошук заходів для їх виправлення;
практичне застосування різних цифрових рекламних каналів та стратегій маркетингу;
на базі аналізу ринку та виявлення ключових потреб споживача, формував нові пропозиції товарів;
тимчасове залучення до складних проектів спеціалістів на фрилансі.
З діяльністю студії можна ознайомитись за посиланням:
www.facebook.com/gravart.ua/
У вересні 2016 року прийняв рішення об'єднатися з студією декору «BEST WORDS» для розширення можливостей.

В кінці жовтня 2016 р. припинив трудову діяльність у зв'язку з важким станом здоров'я та довготривалим лікуванням (рак лімфатичної системи). Курс лікування скінчився з позитивним результатом в травні 2017 року.

З березня по вересень 2017р. на умовах фрилансу створював векторні файли для лазерної обробки фанери (виготовлення пазлів, сувенірної продукції та декору).
З роботами можна ознайомитись за посиланням:
www.facebook.com/woodstudioHappyKids/

Не відновив роботу в студії декору, у зв'язку з рекомендацією лікаря - виключити вплив шкідливих факторів (пил, хімічні випаровування, випаровування від фарб/лаків, тощо).

Директор департаменту маркетингу і продаж

з 03.2015 по 09.2015 (6 місяців)
Група компаній «КОМСЕРВІС», Київ (пультова та физична охорона)

Забезпечення виконання співробітниками відділу щомісячних планів продажу. Сбір та аналіз комерційно-економічної інформації що до послуг та тарифних пропозицій на ринку охоронних послуг. Проведення рекламних компаній. Налагодження довготривалих відносин з ключовими клієнтами.
Управління діяльністю менеджерів з продажу.
В підпорядкуванні було 6 співробітників.

За час роботи на посаді отримав досвід роботи в компанії, яка є сегментом середнього бізнесу.
Біля 40 співбесід з кандидатами на вакансію «менеджер з продажу» дали досвід оцінювати потенціал кандидата на вакансію.
В зв’язку з необхідністю аналізувати числові бази даних, підвищив рівень володіння Excel. На практиці відпрацював досвід ефективного розподілення задач між співробітниками департаменту.

Залишив посаду з причини відкриття власної справи – студії лазерного гравіювання.

Менеджер з продажу сегменту В2В

з 09.2012 по 03.2015 (2 роки 6 місяців)
КИЇВСТАР, Київ (телеком послуги)

Основні обов'язки на посаді:
Забезпечення приросту доходу від нових підключень в сегменті великих підприємств. Утримання доходу від закріпленої абонентської бази. Розвиток стратегічних відносин з клієнтами. Пошук та залучення нових клієнтів. Робота з воронкою продажу. Робота з CRM системою Siebel. Матеріально відповідальна особа відділу по сім картам. Тимчасово виконував обов’язки начальника сектору. Сектор складався з 15 співробітників (менеджери з продажу та менеджери з підтримки продажу).

Основними надбаннями на даній посаді вважаю:
Досвід прямого продажу послуг великим підприємствам (розмір угод продажу від 10 тис. до 70 тис. грн.). Робота «в полях», активний пошук нових потенційних клієнтів.
Вивчення та успішне застосування методик прямого продажу компаніям сегменту В2В. Регулярне виконання планів продажу, і як наслідок – високі комісійні. (Середній план продажу 70 тис. грн./місяць).
Був учасником фокус-групи по розробці процесів та програмного забезпечення з автоматизації підключення нових договорів в білінговій системі.
Також успішне освоєння воронки продажу (постійне наповнення та своєчасне визначення стадій закупівлі клієнта, прогнозування успішних угод на виході з воронки та аналіз невдалих угод).

Залишив посаду з метою кар’єрного розвитку в іншій компанії та здобуття нового досвіду.

Менеджер з обслуговування клієнтів сегменту В2В

з 01.2011 по 09.2012 (1 рік 8 місяців)
КИЇВСТАР, Київ (телеком послуги)

Основні обов'язки на посаді:
Продаж додаткових послуг клієнтам закріпленої абонентської бази. Робота по запобіганню виникнення дебіторської заборгованості. Супровід підписання угод. Надання консультативної підтримки корпоративним клієнтам компанії, що до послуг, індивідуальних тарифів та умов обслуговування, проведення акцій, вирішення конфліктних ситуацій.

На даній посаді отримав великий досвід роботи з договірною документацією (узгодження проектів угод, підготовка тендерної документації ), початковий досвід роботи з таблицями Excel.
Працював в ролі користувача з білінговою системою, формував податково-звітні документи (рахунки, акти виконаних робіт, податкові накладні, акти звірки).
Брав участь у фокус-групах по вдосконаленню процесів клієнтської підтримки та обробки скарг від клієнтів.

Менеджер з обслуговування клієнтів

з 05.2004 по 12.2010 (6 років 7 місяців)
КИЇВСТАР, Київ (телеком послуги)

Основні обов'язки на посаді:
Продаж послуг мобільного зв'язку фізичним особам та юридичним особам сегменту малого бізнесу. Надання консультативної підтримки клієнтам компанії, що до послуг, тарифів, проведення акцій, вирішення конфліктних ситуацій. Контроль за дотриманням дилерами корпоративних стандартів, на території центру обслуговування.

Найголовнішим досягненням на цій посаді – це придбання досвіду продуктивної взаємодії з клієнтом при живому спілкуванні. Вміння слухати та почути клієнта. Виявити прямі і приховані потреби клієнта, та запропонувати відповідні послуги компанії.
Вивчення та успішне застосування методики СПІН-продажів.
Великий досвід у врегулюванні конфліктних ситуацій.

Менеджер з телефонного обслуговування (контакт-центр)

з 04.2001 по 05.2004 (3 роки 1 місяць)
КИЇВСТАР, Київ (телеком послуги)

Надання консультації по телефону потенційним та діючим клієнтам щодо послуг, тарифів, акцій. Вирішення питань діючих клієнтів компанії. Фіксація звернень в обліковій системі.

Під час роботи здобув вміння:
- вільно спілкуватися з людьми,
- слухати співрозмовника,
- будувати конструктивний діалог,
- працювати з конфліктними ситуаціями,
- тримати в голові великий обсяг інформації.


Освіта

НАУ

Механічний факультет. Спеціалізація – «Обслуговування та ремонт літаків та авіадвигунів»., Київ

Вища, з 09.1995 по 02.2001 (5 років 5 місяців)


Додаткова освіта

 • B2 Consulting, курс "Тактика та стратегія продажу Miller Heiman в B2B сегменті" (2013р. 2 місяці теоретичних занять, 10 місяців застосування отриманих знань в роботі, з консультацією наставника раз в квартал.)

Професійні навички

 • Навички роботи з комп’ютером
  Впевнений користувач CorelDRAW, з досвідом роботи 2,5 років. Досвід роботи 2 роки з Photoshop CS5. Початковий рівень володіння Adobe Illustrator.
  Впевнений користувач програм MS Office.
  Досвід роботи с системами SIEBEL, Битрикс24, bpm'online, 1С, Oktell, Deduktor, Loginom.
 • Робота з воронкою продажів (4 роки досвіду)
  Експерт, 1 рік тому.
 • Ведення ділових переговорів на рівнв керівництва сегменту В2В (5 років досвіду)
  Експерт, 1 рік тому.
 • Робота з командою (до 6 співробітників) (1 рік досвіду)
  Середній, 2 роки тому.
 • Графічний дизайн (2 роки досвіду)
  Середній, використовую в даний час.

Знання мов

 • Українська — експерт
 • Російська — експерт
 • Англійська — початковий

Додаткова інформація

Згідно тестувань, за класифікацією Інституту Геллапа, в мене біль розвинені «таланти мислення» та «просторовий інтелект», що відкриває можливості розвитку професійних досягнень в сфері графічного дизайну, проектування, машинної інженерії, пошук нових рішень.
Є досвід аналізу основних трендів з різних галузей бізнесу. Успішна побудова відносин з представниками клієнта, які впливають на прийняття рішень. Аналіз та використання кращих світових практик з продажу.

Під час роботи, проходив навчання на тренінгах: робота в команді, робота з конфліктними ситуаціями, ефективне планування робочого часу, техніки ефективних продажів, техніка ведення ділових переговорів.

Намагаюсь доводити всі справи до кінця. Наполегливий. Прагну не витрачати даремно свій час, і не гаяти його іншим. Пунктуальний, так як люблю пунктуальність і по відношенню до себе. Аналітичне мислення, вміння побудови взаємовідносин з командою, відповідальний за прийняті рішення, стійкий до стресових ситуацій, зацікавлений в саморозвитку.

Хобі:
Велоспорт. Займаюся 10 років (не професійно).
- Проходження на горному велосипеді екстрим-трас з перешкодами. - Прогулянки вихідного дня по Київський області. Формат проведення 100+ км за день, не менше 3-х за теплий сезон.

Плавання. Займаюся з листопада 2017р. (без індивідуальних занять з тренером).
Досягнення: на початку тренувань насилу долав відстань 25 метрів, зараз за тренування пропливаю загалом [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація») метрів. 500 метрів – брасом, решту відстані – кролем.

Читання книг. Улюблений автор – Стівен Кінг. З недавнього часу почав читати бізнес-літературу.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: