Резюме від 23 липня 2018 PRO

Станько Юрій Петрович

Юрисконсульт, адвокат

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
32 роки
Місто:
Жовква
Готовий до переїзду в:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Адвокат

з 10.2017 по нині (10 місяців)
Адвокатське бюро Юрія Станька, Львів (Юридичні послуги)

Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 00752 від 05.10.2017 р., видане на підставі рішення Ради адвокатів Львівської області № 72 від 08.09.2017 р.

Юрисконсульт по роботі з ДВС та Приватними виконавцями

з 07.2017 по 10.2017 (3 місяці)
ТзОВ "Кредит-Капітал", Львів (Юридичні посулги)

Юрисконсульт

з 04.2015 по 02.2017 (1 рік 10 місяців)
Державне підприємство "Жовківське лісове господарство", Жовква (Виробництво)

Юрисконсульт

з 07.2014 по 05.2015 (10 місяців)
Відділ освіти Жовківської РДА, Жовква (Державний сектор)

Головний спеціаліст-юрисконсульт

з 05.2013 по 07.2014 (1 рік 2 місяці)
УДКСУ в Жовківському районі, Жовква (Казначейське обслуговування)

Державний виконавець

з 01.2010 по 12.2011 (1 рік 11 місяців)
Відділ державної виконавчої служби Жовківського районного управління юстиції Львівської області, Жовква (Державний сектор)


Освіта

Львівський державний університет внутрішніх справ

Правознавство, Львів
Вища, з 05.2009 по 05.2012 (3 роки)


Додаткова освіта

  • Корпоративні відносини в Товаристві з обмеженою відповідальність. Корпоративні спори 2016 та їх вирішення. Судова практика (2016)
  • Кредитні спори в Україні. Проблемні питання. Ефективні способи захисту в суді (2016)

Знання мов

  • Англійська — середній
  • Російська — експерт
  • Українська — експерт

Додаткова інформація

Спеціалізація:
Судова практика – маючи значний досвід у здійсненні представництва та захисту прав, як громадян так і юридичних осіб у судах всіх інстанцій (перша, апеляційна, касаційна інстанції) здійснюю кваліфіковане визначення характеру спірних правовідносин, підбір (вироблення) правової позиції, збір необхідних доказів, підготовку і подання процесуальних документів (позовна заява, відзив на позовну заяву, відповідь на відзив, заперечення, заяви (клопотання)) та здійснюю безпосереднє ведення справи у суді. В даному аспекті можу працювати з великими об’ємами інформації та навантаженням.
Виконавче провадження – отримання судового рішення у свою користь є лише частиною пройденого шляху для відновлення порушених прав, оскільки після цього етапу необхідно домогтись ще й виконання рішення у повному обсязі, що в сьогоднішніх реаліях без кваліфікованого правового супроводу вкрай важко. Маючи практичний досвід на стадії виконання судового рішення, а також знаючи від «А» до «Я» усі тонкощі виконавчого провадження, здійснюю підготовку та подання необхідних документів до органів ДВС або Приватного виконавця (пошук добросовісного виконавця), самостійний пошук майна боржника, супровід виконавчого провадження, підготовку і подання необхідних клопотань, оскарження рішень, дій та/або бездіяльності виконавця до вищестоящих органів і посадових осіб та до суду.
Захист прав та представництво інтересів в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, що полягає у підготовці та поданні необхідних документів до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб та службових осіб з метою отримання необхідних дозволів та прийняття рішення, отримані інформації і копій документів. Ведення листування та надання мотивованих відповідей на запити.
Ведення договірної роботи, що полягає у систематизації та адмініструванні укладених договорів, здійсненні правового аналізу існуючих договорів та додатків, розробка проектів договорів в залежності від характеру правовідносин, здійснення супроводу укладення (погодження умов, усунення розбіжностей, підписання), виконання, зміни умов, розірвання договору, а також у разі наявності підстав підготовку необхідних процесуальних документів та збір доказів для звернення до суду з метою визнання недійсними окремих умов або договору в цілому.
Правовий супровід створення та проведення державної реєстрації юридичної особи, розроблення установчих документів, внесення змін до установчих документів, забезпечення проведення державної реєстрації змін про юридичну особу, допомога у реалізації корпоративних прав та їх захисту.
Юридичний аутсорсинг (правовий супровід діяльності юридичної особи).
Земельні правовідносини: надання консультацій з питань реалізації права на землю; повний правовий супровід процедури відводу земельної ділянки та оформлення речових прав на землю; підготовка проектів договорів щодо землі, правовий супровід процесу їх укладення; правовий аналіз правовстановлюючих документів на право користування землею; представництво інтересів в органах державної влади та органах місцевого самоврядування з питань реалізації прав на землю; підготовка процесуальних документів у спорах, що виникають в процесі реалізації права особи на землю; судовий захист у спорах, що виникають з земельних правовідносин.
Захист у кримінальному провадженні, а саме правова допомога у кримінальному провадженні, пов'язана із захистом інтересів на стадії досудового розслідування, судового розгляду, провадження в суді апеляційної та касаційної інстанцій. Оскарження дій працівників правоохоронних органів, їх бездіяльності або перевищення службових повноважень, незаконного вилучення під час обшуку майна та накладення арешту. Надання мотивованих відповідей на запити працівників правоохоронних органів.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: