Резюме від 17 квітня 2018

Дащенко Ігор

Менеджер з продажу

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Дата народження:
2 листопада 1983 (34 роки)
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

РЕЗЮМЕ
Дащенко Ігор Васильович ( 1983 р.н.)
Тел.: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Освіта :
Вересень 2012 – Червень 2014. Національний університет біоресурсів і природокористування України. Факультет – правознавство. Кваліфікація - юрист.
Вересень 2005 - Червень 2006. Національний Аграрний Університет. Повна вища освіта за спеціальністю „Маркетинг”. Кваліфікація магістра з маркетингу.
Вересень 2004 - Червень 2005. Національний Аграрний Університет. Повна вища освіта за спеціальністю „Маркетинг”. Кваліфікація економіст-маркетолог.
Вересень 2000 - Червень 2004. Національний Аграрний Університет. Напрямок підготовки „Економіка і підприємництво”. Кваліфікація бакалавра з обліку і аудиту.
Досвід роботи :
З Березня 2007. Заступник директора, керівник відділу з продажу будівельних матеріалів та металопрокату.
□ управління складом продукції, відділом збуту та експедицією;□ активний пошук клієнтів та побудова клієнтської бази, пошук постачальників та співпраця з ними;□ моніторинг ринку будівельних матеріалів та металопрокату;□ підбір персоналу;□ розміщення реклами та дослідження її ефективності;□ управління відділом транспортної логістики;□ дослідження діяльності конкурентів та ін.
Лютий 2007 – Березень 2007. Спеціаліст з продажу будівельних матеріалів ТОВ «Моноліт-1».
Липень 2006 – Листопад 2006. Стажування на підприємстві «+BEEF-NATURA+» (Швейцарія).
Липень 2005 – Жовтень 2005. Спеціаліст по реалізації сільськогосподарської продукції.
Професійні навички:
Досвід проведення переговорів, вміння підбирати, навчати, мотивувати персонал, проводити стратегічне планування, робити прогноз, організаторські навички, вміння делегувати повноваження та здійснювати контроль, уміння переконувати, здатність вибудовувати стабільні відносини з клієнтами, постачальниками, складання та укладання договорів, здатність до обробки значного обсягу інформації, знання техніки продажів, ведення і розширення клієнтської бази, контроль відвантаження та доставки товару, володіння комп’ютерними програмами та ін.
Особисті якості :
Відповідальність, вміння переконувати та знаходити спільну мову, комунікабельність, стриманість, спрямованість на результат, активність, працелюбність, здібність до швидкого навчання, активна життєва позиція.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: