Резюме від 8 жовтня 2018

Хуторянський Максим Павлович

Начальник цеху

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
28 років
Місто:
Кременчук
Готовий до переїзду в:
Бердичів, Борислав, Вінниця, Гадяч, Гайсин, Долина, Дрогобич, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький (Кіровоград), Львів, Миколаїв (Миколаївська обл.), Надвірна, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Трускавець, Умань, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Хуторянський Максим Павлович
e-mail: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)


Відомості про
себе:
Дата і місце народження: 31.03.1990 р., м. Кременчук, Полтавська обл.
Готовий до переїзду.

Досвід роботи:

12.2014- по цей час - ПАТ «Укрнафта» м. Кременчук, посада –начальник зміни нафтобази.(В підпорядкуванні 15 чоловік) (Організація і контроль безперебійної та безпечної роботи персоналу та всього обладнання нафтобази. Забезпечення постійного підвищення рівня технічної підготовки об'єктів, їх ефективності, скорочення матеріальних, фінансових і трудових витрат на експлуатацію нафтобази та устаткування. Контроль за своєчасністю і повнотою проведення планово-попереджувальних ремонтів, а також участь у комісіях з атестації і періодичної перевірки знань інженерно-технічних працівників та обслуговуючого персоналу).

за сумісництвом 05.2016– по цей час -ООО
"Промавтоматика", посада- інженер по ремонту обладнання АЗС-організація ремонтів технологічного обладнання АЗК, забезпечення безперебійної роботи АЗС, ремонт і налагодження паливо-роздавальних колонок та іншого технологічного обладнання мережі АЗК «Амік» у Черкаській області

06.2014- 12.2014 - ПАТ «Укрнафта» м. Кременчук, посада – майстер механік нафтобазового господарства (В підпорядкуванні 15 чоловік) (Організація і контроль безперебійної та безпечної роботи персоналу та обладнання автоматичної станції наливу автомобільних цистерн компанії «Укрнафта»)
10.2012 –06.2014 – ПАТ «Укрнафта» м. Кременчук, посада - слюсар по ремонту технологiчних установок, оператор товарний 4-го розряду (Ремонт та технічне обслуговування автоматичних станцій наливу автомобільних цистерн, насосного обладнання та резервуарного парку) (організація загрузки автоцистерн верхнім та нижнім наливом)

07.2010 – 10.2012 - ПАТ ''Одеснафтопродукт'', посада -слюсар по ремонту технологiчних установок 5-го розряду (Ремонт технологiчних установок нафтобази, насосного та компресорного обладнання, експлуатацiя насосного обладнання та резервуарного парку.
2013-2014 рр. – Полтавський нацiональний технічний університет Юрiя Кондратюка, кафедра Обладнання нафтових та газових промислів (спецiалiст інженер механік)
2010-2013 рр. – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, кафедра транспорту та зберігання нафти і газу (Факультет нафтогазопроводів), кваліфікація бакалавра з нафтогазової справи.
2007-2010 рр. – Одеський технікум нафтової та газової промисловості, eксплуатацiя нафтогазопроводiв та нафтогазосховищ, кваліфікація - технiк з пiдготовки та транспортування нафти та газу (молодший спеціаліст).

Курси, сертифікати та посвідчення:

2011 р - ''Одесабуд'', Стропальник 3 –го розряду
2011 р – Морська академія, зачисник резервуарів і ємностей
Водійське посвідчення категорії В
Впевнений користувач: MS Office, Internet, Microsoft Excel


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: