- 5147
16 ресурсів, які допоможуть прийти в форму перед поверненням в офіс
Так-так, карантин добігає кінця, а поки ми працювали на кухнях, ми мало рухалися і безконтрольно їли. Щоб влізти в робочі штани, спідниці та сукні, без проблем догнати свій автобус, а ще для гарного самопочуття Work.ua зробив цю підбірку.

Коли ми більшу частину часу знаходимося у квартирі, а поруч холодильник, дуже важливо не забувати про спорт. У домашніх умовах можна робити чимало вправ, до того ж зараз у вільному доступі просто купа тренувань. Івент-менеджерка Work.ua Ганна Волинець переглянула сотні різних, зібрала рекомендації колег та зробила підбірку.

Всі можливі ресурси по спорту можна згрупувати в декілька категорій.
Онлайн-тренування у вільному доступі
- Спільнота Adidas runners Kyiv — у фейсбуці проводить онлайн-тренування, анонси можна знайти прямо в групі або стежити за ними в інстаграмі.
- #ЕБШнакарантіні — відеотренування на ютуб-каналі від мережі спортивних хабів ЕБШ. Назва налаштовує на серйозні заняття спортом і розплату за усі з’їдені смаколики. В інстаграмі тренери також проводять різні челленджі.
- Київський проєкт MF Gym (він же My F*king Gym) зробив канал в Телеграмі з тренуваннями, також вони проводять прямі ефіри та спортивні челленджі в інстаграмі.
- Для тих, хто займається кросфітом, багато інформації та вправ можна знайти на сайті Crossfit.com.
- Мережа Crossfit Banda у своєму інстаграмі розміщує вправи для домашнього виконання.
- Ютуб-канал тренера з фітнесу Ребеки Луїс з невеликими комплексами для коротких тренувань.
- MadFit — ще один ютуб-канал з комплексними тренуваннями.
- TGYM — канал фітнес-блогера Тетяни Федоріщевої.
- Спорт-клуб Septem Fitness викладає у своєму інстаграмі відео з вправами, які можна виконати в домашніх умовах.
- Мережа Sport Life запустила проєкт інтернет-телебачення. Щодня в прямому ефірі проводиться кілька занять: для дітей, спортсменів (наприклад, плавців, боксерів), літніх людей, для тих, хто хоче розтягнутися, накачати м’язи або потанцювати.
- Для тих, хто цікавиться бойовими мистецтвами — muaythai.school роблять прямі ефіри з тренуваннями онлайн, багато інформації з муай тай також можна знайти на сторінці vitalii_dunets.
- На сторінці Куражу в інстаграмі проходить багато корисних ефірів, серед них, наприклад, є медитації та фітнес-тренування.
- Вправи від українського журналу Vogue з моделлю Надею Шаповал.
- Комплекс вправ для тих, хто працює віддалено, на ютубі.
- Йога — онлайн-тренування можна знайти в групі We love yoga і на каналі Alo Yoga.
- Танці — одна з найпопулярніших студій в Нью-Йорку два рази на день проводить на своєму ютуб-каналі танцювальні майстер-класи з кардіонавантаження.
Онлайн-заняття від спортклубів або персональних тренерів
Багато спортклубів, а також тренери в період карантину швидко адаптувалися і зараз проводять тренування онлайн на платформах своїх сайтів, в zoom або на закритих акаунтах в інстаграмі. В такому форматі тренування найчастіше вимагають певної оплати, але зазвичай вона нижча за офлайн заняття. Наприклад, вже згадані ЕБШ — можна записатися на групові або індивідуальні тренування.
Додатки для тренувань
Фантастична опція, вправи можна робити в будь-який зручний час, вибирати комплекси, які подобаються, якщо синхронізувати з розумними годинниками або телефоном можна стежити за прогресом і не впадати в депресію від прогресу у 250 кроків за день :)
- Nike Training Club — програма включає понад 185 різних безкоштовних тренувань (йога, силові тренування, тренування на витривалість і рухливість) з відеоінструкціями від тренерів Nike світового класу (версії для iOS і для Android).
- Adidas Training — ще один додаток від відомого спортивного бренду. У період карантину компанія дає безкоштовний доступ до преміум-аккаунту, посилання для переходу можна знайти в їхньому інстаграмі (версія для iOS і для Android).
- Down Dog — сервіс, який пропонує на вибір 5 додатків з тренуваннями з різних видів йоги.
- Yoga Studio: Mind & Body — англомовний додаток для щоденних занять йогою. Безкоштовно доступні понад 280 асан, за інші доведеться заплатити (версія для iOS і для Android).
- Tone it up — додаток з різними комплексами тренувань, а також порадами по харчуванню. Під час карантину додаток зробили безкоштовним для нових користувачів протягом першого місяця (версія для iOS і Android).
- Workout trainer — безкоштовний додаток для iOS з вправами на різні групи м’язів.
- FitOn — безкоштовний додаток від тренерів, які займаються з різними знаменитостями, є силові тренування, йога, пілатес, танці (версія для iOS і Android).
- 30 Day — Squat Challenge. Ще одне англомовний додаток, який пропонує 13 варіантів присідань, розбитих на окремі програми. Це програма-челленж, де потрібно буде присідати 30 днів поспіль (версія для iOS і для Android).
Бонус — челендж від Run Ukraine
Наші партнери з Run Ukraine знають, що зараз всім, як ніколи, не вистачає мотивації, тому запрошують приєднатися до унікального #ONLINESPORTCHALLENGE. Він допоможе знайти мотивацію, втримати тіло в хорошій формі та вийти з карантину ще сильнішими.
Приймайте одноденний «Вправа за день» або п'ятиденний «Unstoppable» виклики, і в обох випадках на фініші отримуйте заслужену медаль, що буде нагадувати вам, якими молодцями ви були в цей непростий час.
To leave a comment, you need to sign in.