Job from April 16, 2024 Above average

Апаратник приготування косметичних сумішей

25 000 – 32 000 UAH, З/п відряно-преміальна

Супермаш
Chemical industry, pharmaceuticals; 50–250 employees

Kyiv, вулиця Амурська, 8.
6.8 km from centerFind on the map

Твердюк Людмила Юріївна
050 414 52 42

Full-time. Work experience more than 1 year. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Требования:

  • Професионально-техническое образование,
  • опыт работы на производстве от 1 года.

Условия работы: Пн.-Пт. с 8.00−17.00

Обязанности:

  • соблюдение технологического процесса производства продуктов
  • загрузка сырья
  • контроль с целью недопущения брака

Similar jobs

Апаратник цеху з виробництва парфюмерно-косметичних товарів
22 000 UAH, Сімпатік Груп, Kyiv

Апаратник
Київский маргариновий завод (Олком), Kyiv

Варник, апаратник (косметика)
30 000 – 40 000 UAH, Компанія Акто, Kyiv

Апаратник процесу бродіння (дріжджове відділення)
Оболонь, ПрАТ, Kyiv

Апаратник на виробництво
17 000 – 20 000 UAH, Столичний млин, ООО, Kyiv