Job from April 15, 2024 Apply without resume Above average

Вантажник-комплектувальник

19 000 UAH

Гранд-Трейд, ТД, ТОВ
Wholesale, distribution, imports, and exports

Kropyvnytskyi

Full-time. We are also ready to hire a student.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Сортування товарів Вантажні роботи
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования: работа на оптовом складе

Условия работы:

  • Пн-Суб;
  • официальное трудоустройсво;
  • доставка на работу и с работы развозкой

Обязанности: погрузка, разгрузка, сортировка товара

Контактное лицо:066−639−67−49

Similar jobs

Вантажник (склад готової продукції та сировини)
13 500 – 14 500 UAH, Соколівський Масложировий Завод, ТОВ, Kropyvnytskyi

Вантажник
14 500 UAH, Кіровоградпостач, ТОВ, Kropyvnytskyi

Вантажник
6 000 – 12 000 UAH, Козак О. Ф., ФОП, Kropyvnytskyi

Менеджер-комплектувальник (1С)
15 000 – 25 000 UAH, Каапрі, ТОВ, Kropyvnytskyi

Вантажник
Агроресурс-А, Kropyvnytskyi