Job from May 6, 2024 Apply without resume

Сестра медична, асистент стоматолога у Боярку

15 000 – 18 000 UAH, Погодинно + премія

Медичний центр Черьомушкіна, ТОВ
Medicine, pharmacy; 10–50 employees

Boiarka, searching in Sofiivska Borshchahivka

Черьомушкіна Ірина
0973200219

Full-time, part-time. Work experience more than 1 year. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Чесність Сестринська справа Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: спеціалізація — сестринська справа.

Умови роботи: Зручний графік роботи. Подробиці на співбесіді.

Обов’язки: Ти людина у якої охайність та відповідальність одне з основних правил, є прагнення навчатися та розвиватися, маєш чесний, позитивний, відкритий погляд на життя. Якщо усе це про тебе чекаємо у нашому дружньому колективі.

Адреса: клініка UNISTA. Київська обл. Село Тарасівка, провулок Гоголя 9. тел 097−320−02−19.

Similar jobs

Медична сестра маніпуляційна в лабораторію (ЖК "Софія")
16 000 – 17 000 UAH, Invivo, лабораторія, Sofiivska Borshchahivka

Асистент стоматолога у Київ
20 000 – 30 000 UAH, Luka dental clinic, Sofiivska Borshchahivka

Акушер-гінеколог (УЗД)
Добробут, ММ, Sofiivska Borshchahivka

Медична сестра у Петропавлівську Борщагівку
13 500 UAH, Медичний центр Борщагівської сільської ради, КНП, Sofiivska Borshchahivka

Медична сестра
Лазура Медікал, Sofiivska Borshchahivka