Job from May 19, 2024 Above average
Химтрейд, ТМ

Сторож на виробниче підприємство (с. Василівка, Одеська обл.)

  • 18 600 UAH, Оплата посуточно, зміна 600 грн
  • Химтрейд, ТМ

    Chemical industry, pharmaceuticals; 10–50 employees
  • Biliaivka
  • Даніленко Марія Іванівна
    +380936410846. +380962551107
  • Part-time. We are also ready to hire a person with disabilities, an veteran, a retired person. Work experience more than 5 years.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Сторож на виробниче підприємство село Василівка Одеська область

Вимоги:

  • мужчина віком від 30−60 рооків
  • відсутність судимості

Умови:

  • Графік роботи: вахтовий метод
  • Оплата посуточно 600 грн зміна. Загальна оплата за місяць залежть від відпрацьованих змін.
  • Обов’язки: контроль порядку, обхід території
  • Адреса підприємства: Одеська область, Одеський район (Біляївський р-н) село Василівка, вул.Леніна 27А

Дзвонити тільки у будні з 9.00−17.00 тел.+380962551107, +380936410846

Chemical industry, pharmaceuticals, 10–50 employees

Більше про компанію

Similar positions in Biliaivka

Jobs in the category

Jobs by city

Salary statistics