Job from April 17, 2024 Apply without resume

Водитель на "ЗИЛ", "КамАЗ"

20 000 UAH, От 800 грн в день

Лема В, ТОВ
Construction industry and woodworking; 10–50 employees

Mykolaiv

Николай Томилович
0960848025

Full-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Требования:план

Условия работы:с7−30 до 18−00 .6/1

Обязанности:Робота на линии по производству фундаментных блоков.Зил за територрию не выезжает.Робота находится ст.Баловное р-н Аеропорта.Звоните по номеру телефона 096−084−80−25

Similar jobs

Водій кат. C
14 000 – 20 000 UAH, Евако, ООО, Mykolaiv

Старший механік-водій, військовослужбовець
50 000 – 120 000 UAH, 188 окремий батальйон 123 ОБр Сил ТрО, Mykolaiv

Водій вантажного авто (кат. С1Е)
25 000 – 40 000 UAH, Баранюк О.С., ФОП, Mykolaiv

Водій вантажного автомобіля
30 000 – 50 000 UAH, Мількат І.В., ФОП, Mykolaiv

Водій автотранспортних засобів
8 572 UAH, Центр ФСМТ, Mykolaiv