Job from April 23, 2024 Above average

Менеджер з продажу (тендера)

15 000 – 27 000 UAH

Пакувальні рішення
Wholesale, distribution, imports, and exports; 10–50 employees

Zaporizhzhia

Елена Ольгар
0984221197

Full-time. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги:

  • Досвід роботи у продажу на тендерних майданчиках є обов’язковим.
  • Робота із виробничими підприємствами України.
  • Сегмент підйомно-транспортні механізми

Обов’язки:

  • Аналіз тендерних майданчиків на наявність тендерів за специфікою підприємства. Підготовка документів на тендер.
  • Робота з контрактами.
  • Участь у тендерах.

Умови праці:

  • графік з 8−30 до 17−30 (робота в офісі)
  • Місце роботи р-н ДК Титан.
  • Зп на випробувальний термін на співбесіди .
  • Ставка +% від тендерів.

т. 0984221197 Олена