Job from April 2, 2024 Apply without resume

Покоївка в готель (з проживанням)

11 250 UAH, 750 грн/зміна

Буряк В.В., ФОП (гостинично-ресторанный комплекс)
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Kyiv, Кільцева дорога, 70.
11.0 km from centerFind on the map

Юрий
0930109555

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

В готель Siesta терміново потрібна покоївка.

Вимоги:

  • пріоритет — іногородні.

Обов’язки: прибирання готельних номерів.

Умови роботи:

  • робота 7 через 7.
  • Надаємо безкоштовно харчування та проживання.
  • Оплата: Сумарно за 15 змін роботи працівник отримує 11 250 грн (виплати два рази на місяць) 750 грн/зміна — чистими на руки, додатково підприємство покриває 300−400 грн/день — проживання/харчування та сплачує податки 260 грн/день
  • Офіційне оформлення.
  • Дружній колектив.
  • Робота в готелі Siesta, Кільцева дорога, 70.