Job from April 30, 2024 Apply without resume Above average

Водій-експедитор

30 000 UAH

Лукачі, ТОВ
Wholesale, distribution, imports, and exports; 50–250 employees

Lutsk, вулиця Електроапаратна, 3.
3.8 km from centerFind on the map

Тетяна
050 153 11 31

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Водійські права кат. B Керування транспортними засобами Сантехнічні роботи Водійські права кат. C
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • водійські права категорії В, С

Умови роботи: не нормований робочий день (із 6.00−22.00 год) неділя, понеділок вихідний.

Обов’язки:

  • доставка товару непродовольчої групи товару (сантехніка, вироби з пласмаси, металу та ін.) згідно маршрутного листа по Західному регіону.

Бажаючих чекаємо за адресою з 9.00−18.00 години:

м. Луцьк, вул. Електроапаратна,3 /314 каб.

Similar jobs

Водій-експедитор з власним вантажним авто
17 000 – 23 000 UAH, Солодкий Світ, ДК, ТОВ, Lutsk

Піддубецьке м'ясопереробне підприємство, ТОВ, Lutsk

12 000 – 18 000 UAH, Лекс Трейд, ТОВ, Lutsk

20 000 UAH, Файгер Україна, ТОВ, Lutsk

Snack Production, Lutsk