Job from April 24, 2024

Водитель категории С

Сдельная

Орбита, ООО
Wholesale, distribution, imports, and exports; 10–50 employees

Chernihiv, проспект Миру, 235.
4.2 km from centerFind on the map

Full-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування транспортними засобами
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования: желание работать, иметь опыт вождения грузового транспорта от 1-го года.

Условия работы: полный КЗоТ, соц.пакет.

Обязанности: водитель участвует в погрузочно-разгрузочных работах своего маршрута.

Обращаться по тел.: 095 280−95−69 Руслан с пн-пт с 10:00 до 17:00.

Similar jobs

Водій-радіотелефоніст кат. B
20 000 – 120 000 UAH, Військова частина А5725, Chernihiv

Водій-радіотелефоніст кат. С

Водій кат. С, С1
14 700 – 18 000 UAH, Галактика, ПП, Chernihiv

Водій кат. С, С1 (доставлення продукції в торгові точки, по місту)
20 000 – 30 000 UAH, Д2, ТОВ, Chernihiv

Водій кат. С (по Україні)
30 000 – 35 000 UAH, Михадюк М., ФЛП, Chernihiv