Job from April 30, 2024 Apply without resume

Охранник

9 000 – 10 500 UAH, От 38 грн час

Ирбис, торговая компания
Wholesale, distribution, imports, and exports; 250–1000 employees

Mykolaiv, вулиця Космонавтів, 83а.
5.9 km from centerFind on the map

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Забезпечення охорони
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования: Требуются охранники, мужчины и женщины

Условия работы: сутки через 2

Обязанности:

  • Сохранность материальных ценностей

З/п от 38 грн час.

095 0013395, 093 8199115 — Владимир

066 8963277- Александр

Similar jobs

Стрілець
21 000 – 51 000 UAH, Військова частина А3476, Mykolaiv

Старший стрілець-оператор, військовослужбовець
21 000 – 120 000 UAH, 189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО, Mykolaiv

Гранатометник

Стрілець

Кулеметник