Job from May 4, 2024 Apply without resume

Водій (доставка суші) у Петропавлівську Борщагівку

16 000 – 20 000 UAH

Roll-Town, суши-бар
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Petropavlivska Borshchahivka, searching in Kyiv, вулиця Львівська, 1А.
0.7 km from centerFind on the map

Ігор
066-772-31-31

Full-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування транспортними засобами
Show all skillsRoll up skills

Job description

На постійну роботу в суші-бар шукаємо водія на своєму авто, або на нашому (Ланос).

Вимоги:

  • Стаж водіння від 3 років.
  • Без шкідливих звичок.
  • Без судимостей!
  • Проживання — Борщагівка.

Обов’язки:

  • Доставка замовлень.

Умови:

  • Графік роботи: 4/2, 2/2, 3/3
  • Зміна з 11.00 до 22.00 (11 годин)
  • Чай, кава — безкоштовно.
  • З/п на нашому авто: ставка 650 грн. + оплата кожної доставки 15грн. + 100% чайових.
  • З/п на своєму авто: ставка 700 грн. + оплата кожної доставки 20грн. + 100% чайових. Оплата пального — 5грн./км. Середній пробіг 40−60км./зміна.
  • Знижка на обслуговування авто -50% та знижка на автозапчастини.
  • Виплата З/П — щодня!
  • Територіально район доставок — Петропавлівська Борщагівка, Чайка.