Job from April 24, 2024

Водій кат. Е, далекобійник (контейнеровоз)

40 000 – 50 000 UAH

ДунайЕвроТранс, ООО
Transportation and logistics; less than 10 employees

Odesa, вулиця Балківська.
1.5 km from centerFind on the map

Вольский Алексей
+380682519951

Full-time. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування транспортними засобами Вантажоперевезення
Show all skillsRoll up skills

Job description

у ВИХІДНІ дні дзвоніть будь ласка після 13:00 !!!

Вимоги:

  • -=БІОМЕТРИЧНИЙ ЗАГРАНПАСПОРТ — ОБОВ’ЯЗКОВО=-
  • досвід роботи від 2-х років водієм категорії Е;
  • на контейнеровоз
  • відсутність шкідливих звичок

Умови роботи:

  • офіційне працевлаштування;
  • своєчасна виплата з/п;
  • наявність роботи цілий рік;

Обов’язки:

  • перевезення та доставка вантажів по Україні/Румунії/Болгарії;
  • стежити за технічним станом автомобіля;

ТЕЛ. — 068 251 99 51

Similar jobs

Водитель кат. Е на контейнеровоз
35 000 – 50 000 UAH, Зегерт Трансс Експорт, ТОВ, Odesa

Водій кат. CE (контейнеровоз, міжнародні рейси)
40 000 – 60 000 UAH, Імпорт Транзит Сервіс, Odesa

Водитель кат. E на контейнеровоз
20 000 – 40 000 UAH, Флинстоун, ООО, Odesa

Водій категорії D
20 000 – 25 000 UAH, Яна, ПП, Odesa

Водій автотранспорту (кат. СЕ, МАN, 20 т) у Степанівку
Вітмарк-Україна, СП, ТОВ, Odesa