Job from April 4, 2024

Педагог, асистент в приватну школу

8 000 – 10 000 UAH

Монтессори, семейный клуб
Education and science; less than 10 employees

Kryvyi Rih, вулиця Купріна, 123ш.
5.6 km from centerFind on the map

Full-time. Higher education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги:Бути помічником вчителя під час виконання шкільного режиму, згідно посадових обов’язків.

Умови роботи: повна зайнятість офіційне працевлаштування.

Обов’язки:* зустрічати дітей;*проводити додаткові заняття;*перевірка виконаних завдань;*прогулянка з дітьми.

Запрошуємо у нашу альтернативну приватну «Монтессорі школу» асистента (помічника педагога).Нам потрібен педагог із нестандартним способом мислення та підходом.

Людина, яка готова іти/бігти проти течії стандартів школи. Готова разом з нами йти до великої мети.Здатної змінюватись, мотивувати та надихати інших.Чекаємо на Вас!!!

Запис на співбесіду за телефоном 098 98 70 770 Аннета