Job from April 18, 2024

Менеджер з продажу металопрокату

Договірна

Тонмет Холдинг
Wholesale, distribution, imports, and exports; less than 10 employees

Zaporizhzhia, вулиця Героїв 93-ї бригади, 10А.
7.2 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Продаж Холодний продаж
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Досвід роботи в металопрокаті буде перевагою

Умови роботи: Продавати!!!

Обов’язки:

  • гарячі/холодні дзвінки;
  • відповідати на листи;
  • вік: від 20 до 40 років;
  • офіційне працевлаштування;
  • відпустка;
  • зарплата договірна;
  • дзвонити пн — пт з 8.00 до 17.30.

Similar jobs

Менеджер з продажу
15 000 UAH, Югсталь, ТОВ, Zaporizhzhia

Менеджер з продажу (В2В)
18 000 – 54 000 UAH, Запорізька трансформаторна асоціація, виробниче підприємство, ТОВ, Zaporizhzhia

Оператор call-центра, менеджер по продажам
15 000 – 30 000 UAH, Смарт Медиа Системз, Zaporizhzhia

Менеджер з продажів
20 000 – 30 000 UAH, Торгово-Промышленная Группа, ЧП, Zaporizhzhia

Менеджер з продажу будівельного обладнання
20 000 – 30 000 UAH, Техпром, ТП, Zaporizhzhia