Job from April 19, 2024 Apply without resume Above average

Помічниця-прибиральниця

12 000 – 15 000 UAH, + система мотивации

PapaSha
Hotel and restaurant industry; 10–50 employees

Mykolaiv

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Здатність до навчання Акуратність Доброзичливість Прибирання кухні Миття посуду
Show all skillsRoll up skills

Job description

Обов’язки

  • Миття посуду
  • Допомога у заготівельних процесах по кухні
  • Допомога в прибиранні

Основні вимоги:

  • вміння швидко вчитися;
  • доброзичливість, акуратність;
  • дотримання правил санітарії та гігієни.

Ми пропонуємо:

  • Гідну оплату праці + система бонусів та мотивації;
  • Якісне безкоштовне харчування;
  • Дружній колектив;
  • Графік з 10:00 до 20:00

Якщо Вам цікаво стати частиною нашої команди — надсилайте резюме