Job from April 25, 2024

Менеджер з продажу, оператор інтернет-магазину

16 500 UAH

Рулен, ПП
Wholesale, distribution, imports, and exports; 10–50 employees

Kropyvnytskyi, Мурманська вулиця, 7.
6.1 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 1 year. Higher education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
MS Office Користувач ПК Користувач 1С Продаж Інтернет-продаж Робота з клієнтами Прийом та обробка замовлень
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • вища освіта (економічна),
  • знання 1С 8.2,
  • впевнений користувач ПК, знання Microsoft Office

Обов’язки:

  • оформлення інтернет замовлень
  • продаж запасних частин та супутніх товарів
  • консультація клієнтів

Умови праці:

  • понеділок — п’ятниця с 8.30 — 17.30
  • субота с 8.30 — 14.00

Резюме приймаються тільки з фото

Similar jobs

Менеджер интернет-магазина
15 000 – 30 000 UAH, Тюпа П. П., ФЛП, Kropyvnytskyi

Менеджер інтернет-магазину
Аллєгро-опт, ПП, Kropyvnytskyi

Менеджер інтернет-магазину меблів
10 000 – 20 000 UAH, Lider, Kropyvnytskyi

Оператор call-центру, менеджер з продажу
8 000 – 15 000 UAH, Астраком, Kropyvnytskyi

Менеджер з продажу, бек-офісу
15 000 – 20 000 UAH, Бокко, ТОВ, Kropyvnytskyi