Job from April 1, 2024

Вчитель англійської мови

15 000 – 20 000 UAH, Зарплата залежить від проведених уроків

Розлач А.В., ФЛП
Education and science; 10–50 employees

Ternopil, проспект Степана Бандери, 50.
1.7 km from centerFind on the map

Розлач Антоніна
098 90 70 200

Full-time, part-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year. Higher education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги:

1. досвід роботи

2. практика / навчання

3. бажання працювати

Обов’язки: навчати дорослих та дітей англійської мови на мовних курсах «English Club».

4. можливий варіант роботи на пів-ставки.

Similar jobs

Викладач англійської, вчитель
25 000 – 35 000 UAH, Профі-Центр, Ternopil

English tutor (online)
15 000 – 30 000 UAH, Englishdom, Ternopil

Викладач англійської мови (онлайн)
15 000 – 30 000 UAH, JustSchool, Ternopil