Job from May 1, 2024 Apply without resume

Санітарка

Oblstomat Clinic Innovation Esthetic Dentistry
Medicine, pharmacy; 10–50 employees

Zaporizhzhia, проспект Соборний, 232.
4.1 km from centerFind on the map

Ирина
061 2862020

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Прибирання службових приміщень
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: вік до 50 років

Умови роботи: прибирання службових приміщень

Обов’язки: прибирання службових приміщень

Similar jobs

Молодша медична сестра, санітарка-прибиральниця
6 500 UAH, Судинний центр ANGIOLIFE, Zaporizhzhia

Санітарний інструктор, військовослужбовець
21 000 – 121 000 UAH, 113 окремий батальйон 110 ОБр Сил ТрО, Zaporizhzhia

Стрілець-санітар
20 000 – 120 000 UAH, 112 окремий батальйон 110 ОБрТрО, Zaporizhzhia

Санітарний інструктор
21 000 – 50 000 UAH, Військова частина А2176, Zaporizhzhia

Молодша медична сестра, санітарка
10 000 UAH, МК, центр стоматологии (Запорожье), Zaporizhzhia