Job from May 2, 2024 Above average

Оператор 1C

17 000 UAH

Кондратюк Я.В., ФОП
Wholesale, distribution, imports, and exports; 10–50 employees

Khmelnytskyi, вулиця Геологів, 2/1.
3.0 km from centerFind on the map

Наталія
+380671513101

Full-time. We are also ready to hire a person with disabilities, an veteran, a retired person. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Користувач 1С Користувач BAS Заповнення ТТН Прийом та обробка замовлень Оформлення документації
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Стаж роботи на відповідній посаді від 0.6 року.
  • Базові навички користування ПК та 1С Bas 8 версія.

Умови роботи:

  • Пн-Пт, 10.00−19.00.

Обов’язки:

  • Оформлення замовлень від менеджерів.
  • Оформлення ттн для логістичних операторів (Нова Пошта, Укрпошта, ТВ Розетка).
  • Оформлення первиних прихідних документів.
  • Ведення номенклатури.
  • Знання касової дисципліни

Similar jobs

Оператор 1С, помічник бухгалтера
15 000 UAH, Брітон, ПП, Khmelnytskyi

Оператор 1C
Волошкове поле, молочна компанія, Khmelnytskyi

Оператор 1C
Ekipazh, завод, Khmelnytskyi

Бухгалтер, оператор 1С
14 000 – 20 000 UAH, Гордова Т. І., ФОП, Khmelnytskyi

Оператор 1C
13 000 UAH, Елікатні продукти, Khmelnytskyi