Job from April 15, 2024 Apply without resume

Масажист

6 000 – 16 000 UAH

Дурович М.Ф., ФОП
Beauty, fitness, sports; less than 10 employees

Ternopil, вулиця Чайковського, 40.
1.9 km from centerFind on the map

Ковальчук Тетяна
+380 (67) 325 50 84

Full-time, part-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Виконання масажу Обгортання тіла Охайність Виконання апаратного масажу
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • масажист до 40 років (бажано дівчина)
  • охайна, привітна, готова розвиватись людина
  • з серйозним відношенням до роботи!!!

Умови роботи:

  • Стажування для засвоєння процедур.
  • Після стажування робочий графік: з понеділка по суботу— по записах

Обов’язки: виконання процедур (масажі, обгортання, апаратні послуги).

Similar jobs

Масажист, апаратний масаж
15 000 UAH, Studio_18, Ternopil

Масажист, спеціаліст з апаратної корекції фігури
Наумович Н.О., ФОП, Ternopil

Масажист
7 000 – 12 000 UAH, Healthy joy, салон здоров'я та краси, Ternopil

Масажист
Panacea, мережа аптек, Ternopil

Масажист
15 000 UAH, Алігатор, комплекс (Тернопіль), Ternopil