Job from May 9, 2024 Apply without resume

Помічник з обробки та дезінфекції інструментів у стоматології

12 500 – 14 000 UAH

Blanco, стоматология
Medicine, pharmacy; 10–50 employees

Dnipro, вулиця Шевченка, 36А.
0.3 km from centerFind on the map

Full-time. We are also ready to hire a retired person.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: доброзичливість, порядність, акуратність.

Умови роботи: позмінно

Обов’язки:

  • стерилізація інструментів у сфері медицини

Графік роботи стоматології на період воєнного стану та комендантської години:

  • пн-сб: 09:00 — 20:00
  • неділя: 09:00 — 16:00

Докладніше на співбесіді.

+30634620440 Вікторія

Требования: доброжелательность, порядочность, аккуратность.

Условия работы: посменно

Обязанности:

  • стерилизация инструментов в сфере медицины

График работы стоматологии на период военного положения и комендантского часа:

  • воскресенье: 09:00 — 16:00

Подробнее на собеседовании.

+30634620440 Виктория