Job from April 5, 2024 Apply without resume

Різноробочий

15 000 – 18 000 UAH, 15000-18000 грн

Сич, яхт-клуб
Non-profit and charitable organizations; less than 10 employees

Dnipro, вулиця Набережна Перемоги, 77.
4.0 km from centerFind on the map

Вячеслав Дидык
0675622121

Full-time. We are also ready to hire a student, a retired person.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги:

  • фізична робота на свіжому повітрі

Умови роботи:

  • робота поза приміщеннями

Обов’язки:

  • прибирання території, косовище газонів, прибирання клумб

Similar jobs

Фармацевт (Мечникова, Робоча, Покровський, Антоновича (швидка допомога)
Лінда-Фарм, система аптек, ТОВ, Dnipro

15 000 – 19 000 UAH, Rukzachina, Dnipro

Дорожній робочий (будівництво і ремонт автодоріг)
20 000 – 24 000 UAH, Граніт, БК, Dnipro

Різноробочий у Підгородне
12 000 – 15 000 UAH, Алеф, корпоративный департамент персонала, Dnipro

Разнорабочий
12 000 – 14 000 UAH, Аква Трейдер, ТОВ, Dnipro