Job from April 9, 2024 Apply without resume Above average

Токар

14 600 – 30 000 UAH, Відрядна форма оплати праці

Запорізьке машинобудівне підприємство
Mechanical engineering; more than 1000 employees

Zaporizhzhia

Юлія
050 406 27 48

Full-time. We are also ready to hire a person with disabilities, a retired person. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Читання креслень Токарні роботи Робота на токарному верстаті
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • читання креслень;
  • досвід роботи токарем — від 1-го року (не нижче 3 розряду);

Обов’язки:

  • Виконання токарних робіт на верстатах: Schaublin, ИЖ250, ДИП 300, 16К20

Умови роботи:

  • офіційне працевлаштування;
  • повний соц.пакет (оплачувана відпустка, лікарняні і т.д.);
  • графік роботи з 7:00 до 15:40 (з пн — сб).
  • можливість роботи надурочно та у неділю (за подвійну оплату).

Similar jobs

Фрезерувальник на верстати ЧПК
40 000 – 45 000 UAH, Країна, кадрове агентство, Zaporizhzhia

Токар ЧПК, слюсар з металообробки
19 000 UAH, Петренко, ФЛП, Zaporizhzhia

Фрезеровщик
22 000 – 25 000 UAH, Агрокуб, ТОВ, Zaporizhzhia

Токар
18 000 – 20 000 UAH, Альфа-Генерация, ООО, Zaporizhzhia

Токар
20 000 UAH, Метінвест, Zaporizhzhia