Job from April 16, 2024 Apply without resume

Прибиральник службових приміщень

8 000 UAH

Центральний, ліцей Кропивницької міської ради, КЗ
Education and science; 50–250 employees

Kropyvnytskyi, вулиця Шульгиних, 34.
0.3 km from centerFind on the map

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Прибирання приміщень
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования: Наявність санітарної книжки

Условия работы: Графік роботи з 07.30 до 16.00, обідня перерва з 11.00 до 11.30

Обязанности: Прибирання шкільних приміщень.

Similar jobs

Прибиральниця службових приміщень
7 100 UAH, Ліцей природничих наук (Кропивницький), Kropyvnytskyi

8 000 UAH, Укр Транс Центр, ООО, Kropyvnytskyi

Прибиральник виробничих приміщень ковбасного цеху
8 500 UAH, Ятрань, м'ясокомбінат, ТДВ, Kropyvnytskyi

Прибиральник виробничих приміщень (холодильник)
9 000 UAH, Ятрань, м'ясокомбінат, ТДВ, Kropyvnytskyi

Прибиральниця
6 400 UAH, Фейсер, Kropyvnytskyi