Job from April 8, 2024

Охоронець

8 000 UAH

Ранок-агро, ПП
Agriculture, agribusiness; 10–50 employees

Zhytomyr

Дмитрий
0952519138

Full-time. Secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Забезпечення охорони
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования: Чоловіки та жінки до 50 років

Условия работы:

  • Сільська місцевость.
  • Графік роботи доба через три.
  • Оплата 700−800 грн доба (залежно від поста чергування). + безкоштовний обід, вечеря.
  • Оплата у жінок 500 грн доба.

Обязанности: охорона вірених об*єктів

Нач. Охорони 050 193 89 08 Володимир Петрович

Similar jobs

Охоронець
9 000 – 15 000 UAH, Безпека Агро, Zhytomyr

Охоронник
11 600 – 12 600 UAH, Фора, ТОВ, Zhytomyr

Охоронниця, охоронник в магазин
17 300 – 18 300 UAH, Аврора, мультимаркет, Zhytomyr

Охоронник на тютюнову фабрику (з проживанням)
20 000 UAH, Сателліт Груп, ТОВ, Zhytomyr

Охоронник (вахта) у Канів
9 000 – 18 000 UAH, Мидл Групп, Zhytomyr