Job from April 17, 2024 Apply without resume Above average

Експедитор

22 000 – 25 000 UAH, Сдельная, от 1200 грн/день

Бар-Ком, ТОВ
Wholesale, distribution, imports, and exports; 50–250 employees

Odesa, Старокиївська дорога, 19.
15.0 km from centerFind on the map

Офис Бар-Ком
067-198-62-46

Full-time. Secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Знання доріг міста
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Знання міста та області;

Умови роботи:

  • Пятиденний робочий тиждень, (вт-сб, понеділок по необхідності);
  • Стабільна виплата ЗП, два рази в місяць;
  • Работа не сезонна;
  • База знаходиться за селищем Котовського

Обов’язки:

  • Доставка товара (пиво) по торговим точка, по місту та області;

Контакти: Владислав +38 (067) 198 — 62 — 46

Similar jobs

Водій-експедитор
20 000 – 25 000 UAH, Nano-Farb, Odesa

20 000 – 25 000 UAH, Бааджи І.В., ФОП, Odesa

18 000 – 30 000 UAH, Зотов, ФЛП, Odesa

Водій експедитор кат. С, С1
Одессахолод, ТОВ, Odesa

17 000 – 20 000 UAH, Фабрика Смаку, ООО, Odesa