Job from April 23, 2024 Apply without resume Above average

Прибиральниця

11 000 – 13 000 UAH

Глорі, кафе
Hotel and restaurant industry; 10–50 employees

Lviv, площа Міцкевича, 1.
0.1 km from centerFind on the map

Адміністратор
+380663104317

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: жінка, охайна та відповідальна

Умови роботи: по змінно, 2 дні через 2, повний день

Обов’язки: прибирати приміщення кухні, туалету та залу. В літній час ще літню терасу

Similar jobs

Прибиральниця (Сихів)
10 725 – 11 440 UAH, П'ятниця, пивний ресторан хорошого настрою, Lviv

15 000 – 16 000 UAH, The Jobber Partership Ukraine, Lviv

Прибиральниця, посудомийниця
11 000 – 15 000 UAH, Друзі кафе Захід, Lviv

Прибиральниця-посудомийниця
Спілка, bakery&food spot, Lviv

13 000 – 15 000 UAH, Kim Kimchi Korean BBQ, Lviv